ارزیابی تاثیر استفاده از مدیریت منابع انسانی در پروژه های عمرانی راه و شهرسازی

ارزیابی تاثیر استفاده از مدیریت منابع انسانی در پروژه های عمرانی راه و شهرسازی با تمرکز بر جنبه های برنامه ریزی سازمانی و توسعه گروهی

تعداد صفحه: ۱۰۶

فرمت: word

با توجه به اینکه در صنایع نیروی کار متنوعی مشغول به کار می باشند از این رو مدیریت نیروی انسانی در این صنعت کار سختی می باشد. مدیریت استراتژیک منابع انسانی مدرن، رویکرد و دیدگاهی است در رابطه با توسعه وجوه نیروی انسانی به منظور بهره برداری از این نیرو درجهت بهبود عملکرد گروهی پروژه ها و ایجاد مزیت رقابتی سازمان برنامه ریزی و توسعه نیروی انسانی پروژه ها بخش اساسی مدیریت منابع انسانی در این صنعت می باشد. تحقیق به منظور بررسی وسعت به کارگیری برنامه ریزی و توسعه نیروی انسانی در پروژه های عمرانی صورت گرفته است. تاکید اصلی این تحقیق به سمت بهینه کردن سطوح و نواحی از لحاظ برنامه ریزی سازمانی و توسعه گروهی به منظور افزایش عملکرد پروژه و مقابله با مسائل و مشکلات مواجه شده نظیرکمبود نیروی کارماهر، کارکنان موقت و تغییر پذیر، فقدان یا کمبود آموزش های موثر و ارزیابی عملکرد می باشد. مطالعه و بررسی ها با به دنبال بهترین فاکتورهای عملی و شناسایی ابزارها و عوامل اصلی بوجود آمدن محدودیت به منظور حمایت از مدیریت منابع انسانی می باشد نتیجه بررسی ها نشان می دهد که با افزایش به کارگیری برنامه ریزی و توسعه نیروی انسانی نتایج و اثرات مثبتی را در عملکرد پروژه های عمرانی مشاهده خواهیم کرد.

واژگان کلیدی: مدیریت منابع انسانی، توسعه گروهی، برنامه ریزی سازمانی، پروژه های عمرانی

  راهنمای خرید: این فایل ها متعلق به شخص خاصی نمی باشند و صرفا توسط اساتید ما با موضوعات پیش فرض تهیه شده اند و آماده دفاع خواهند بود.
admins
۲۱ بهمن ۱۳۹۶
261 بازدید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *