بورسیه ۲۰۰ دانشجوی برتر توسط بنیاد خیرین دانشگاه فنی و حرفه ای

 به نقل از دانشگاه فنی و حرفه ای، فوژان صباحی گفت: بنیاد حامیان و خیرین دانشگاه فنی و حرفه ای با نگاه ویژه و تأکیدات ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای در ۱۴ ماهی که از تاسیس آن می گذرد بیش از ۲۰ میلیارد تومان کمک از خیرین حامی دانشگاه فنی و حرفه ای جذب کرده است.
وی افزود: بنیاد مذکور در آبان ماه ۱۳۹۶ تأسیس شده و از تیرماه ۹۷ با افتتاح دفتر بنیاد و دفتر مشاور امور حامیان و خیرین دانشگاه فعالیت جدی خود را  آغاز کرده است. نظر به وسعت دانشگاه فنی و حرفه ای در ۳۱ استان کشور این بنیاد بزگترین بنیاد خیرین دانشگاه ها است.
صباحی تصریح کرد: سعی داریم طی برنامه ای کوتاه مدت شعبات استانی بنیاد را توسعه دهیم. در این راستا تاکنون دفاتر بنیاد در استانهای یزد، خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان راه اندازی شده است.
مشاور رئیس دانشگاه در بنیاد حامیان و خیرین دانشگاه فنی و حرفه ای خاطرنشان کرد: تاکنون ۱۴۰ خیر با تأمین زیرساخت ها، تجهیز و اهدای زمین به دانشگاه کمک کرده اند که اطلاعات آنها در کتابچه ای به عنوان یادمان خیرین دانشگاه ثبت شده است.
وی افزود: بنیاد حامیان با کمک خیرین حدود ۲۰۰ دانشجوی برتر مراکز شهر تهران را بورسیه کرده با راه اندازی دفاتر جدید بنیاد در استانها این بورس های تحصیلی دانشجویان سایر استانها را نیز شامل خواهدشد.
admin3
۱۹ دی ۱۳۹۷
75 بازدید