آنالیز و تحلیل زیرساختهای حمل و نقل ، اینترمدال و سرمایه گذاری مرتبط دربرنامه ریزی بلند مدت ( استراتژیک)


در حال بارگذاری
۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
11.7MB
209
326 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

استراتژی حمل و نقل چندوجهی به منظور حمل یکسره کالا ها از مبدأ به مقصد را با استفاده از حداقل دو مد حمل و نقل با کرایه واحد و قابلیت اطمینان متناسب مطرح می گردد . بعضی از متخصصین حمل و نقل و راه ، حمل ونقل چندوجهی را یک مجموعه و سیستم علمی- کاربردی می دانند که حرکات کالا را با استفاده از وجه های متفاوت حمل و نقل تامین می نماید و بعضی دیگر مدعی هستند که سیستم حمل و نقل چندوجهی یک سیستم حمل و نقل با قیمت موثر در زمان مناسب و یک عامل تامین تسهیلات در حمل و نقل کلی و بین المللی تجارت است..

آنچه که از مجموعه نظریات فوق مهم می باشد این است که سیستم حمل ونقل چند وجهی یک سیستم کارا در عین حال حرکت کالاها را براساس یک برنامه ریزی دقیق و هماهنگی کامل عوامل مرتبط به انجام می رساند. برعکس کانتیری شدن ، حمل و نقل چندوجهی یک انقلاب تکنولوژیکی نیست، چنانچه کانتیری شدن یک بخش از اقتصاد را تامین نماید سیستم حمل و نقل چندوجهی یک اقتصاد کلان محسوب شده و یک نوآوری در حمل و نقل است . همه عوامل و عناصر در حرکات سیستم چندوجهی به اندازه حمل و نقل قدیمی و کهنه هستند و کمبود آن هماهنگی و همزمانی مدهای مختلف درگیر در ترابری بوده است که با سیستم چندوجهی تامین می شود.

ورود بسته بندی های کانتینری بطور حتم جامعیت مسئولیت هماهنگی را تامین نموده و بنابراین ابعاد افزوده به راهها و وسیله ها حرکات کالا در چارچوب های زمانی مشخص رساندن کالا از مبدآ به مقصد و بالعکس را در یک بازه جهانی می بیند.

در این تحقیق مدهای حمل و نقل دریائی ، هوایی ، زمین ، تراک و ریلی تشریح با بررسی و ارزیابی مطالعات گذشته در ارتباط با حمل و نقل چند وجهی و با توجه به توسعه اقتصاد کلان کشور در سالهای آینده بطور مستقل و در قالب یک کریدور عمده انتقال کالا از کشورهای همجوار ارزیابی شد . بر این اساس و برای تامیین سرعت انتقال و اقتصاد عملیات و ارزیابی مطالعات گذشته انتگره سازی مدها تحلیل و مورد توجه قرار گرفت. سرعت بخشیدن به انتقال و حمل و نقل کالا با انجام سیستم های انتگره در بنادر کانتینری با تهیه یک برنامه با اعمال آمارهای مطالعاتی از بندر شهید رجایی شبیه سازی گردید . بهره گیری از این امر با بازنگری سیستم و توسعه امکانات ترمینالهای ریلی کانتینری اجرای حمل و نقل چندوجهی بطور یقین با نتیجه گیری مناسب می تواند انجام شود .

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.