ارائه مدل تقاضا انرژی در حمل و نقل


در حال بارگذاری
۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
6.34MB
170
219 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

همواره ساخت و تهیه مدلهای صحیح ومطمئن در بررسی و تحلیل مسائل مورد نظر در حمل ونقل بعنوان یک مسئله مهم برای کارشناسان مطرح بوده است. در این راستا مهمترین پارمترهای تصمیم گیرنده در تحلیل موضوع مورد پژوهش یک گام اساسی است. که برایند آن دستیابی محققان به شناسایی بهتر از آن مسئله و تهیه و ساخت مدلهای دقیق تر و مطمئن تر می باشد.

تابع تقاضای سوخت در بخش حمل و نقل تقاضای مشتق می باشد که از تقاضای خدمات حمل و نقل به دست می آید از آنجائیکه تخمین تقاضای خدمات حمل و نفل در بخش جاده ای جاده ای با مشکل عدم دسترسی به آمار و اطلاعات مواجه است طبق مطالعات بعمل آمده در اکثر کشورهای جهان تابع تقاضای سوخت در بخش جاده ای (بنزین و گازوئیل) تابع متغیرهایی نظیر قیمت سوخت، درآمد و تعداد وسایل نقلیه شماره گذاری شده موجود و کارایی اتوموبیل های فرض می شود.

در مطالعه حاضر برای تابع تقاضای بنزین مدلهایی که متغیرهای قیمت سوخت، درآمد، وسایل نقلیه و کارایی را شامل می گردد تخمین زده شده است. بنزین بعنوان اصلی ترین حامل انرژی که بالاترین میزان مصرف را در کلبه زبر بخشهای حمل و نقل به خود اختصاص داده است از اهمیت بسزایی برخوردار است. در این مطالعه سعی در شناخت عوامل تاثیرگذار بر میزان تقاضای آن و برآورد مدلهایی برای آن هستیم.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.