ارائه مدل دینامیکی تخصیص ناوگان هوایی به مسیرهای پروازی بر اساس تقاضا و مشخصات عملکردی ناوگان


در حال بارگذاری
۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
1.38MB
170
195 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

برای ارائه خدمات حمل ونقل هوایی مطلوب در چهارچوب طرح و برنامه ریزی حمل ونقل هوایی،تخصیص بهینه و قابلیت پیشبینی انواع هواپیماهای مورد نیاز برای این منظور ضروری است. با داشتن اطلاعات در مورد خصوصیات عملکردی انواع مختلف هواپیماهای موجود، میتوان هریک از هواپیماهای مزبور را به عنوان گزینه های مختلف در تخصیص به مسیرهای پروازی، مورد بررسی وآزمایش قرار داد. خصوصیات عملیاتی و عملکردی هر یک از هواپیماها برای محدوده خاصی از تقاضا مناسب است و زمانی که هواپیما در زمین های که هواپیما برای آن طراحی نشده است، مورد استفاده قرار گیرد، منجر به پیامدهای غیراقتصادی قابل توجهی خواهد شد.

در این پایان نامه مروری بر مطالعات انجام شده در زمینه موضوع تحقیق خواهد شد. سپس در ادامه مدلی پویا جهت تخصیص ناوگان هوایی به مسیرهای پروازی بدون در نظر گرفتن فرض معلوم بودن برنامه زمانبندی پروازها ساخته شده و به بررسی مدل در زمینه مطالعه موردی پرداخته خواهد شد. در نهایت نتیجه گیری و پیشنهادات تحقیق صورت گرفته ارائه میگردد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.