ارزیابی و بهره وری ناوگان حمل و نقل همگانی ریلی


در حال بارگذاری
۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
1.33MB
144
231 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

بهره وری از دیرباز مورد توجه محققان و صنعتگران بوده است و در دو قرن اخیر، درباره ضرورت و اهمیت اندازه گیری آن کتاب ها و مقالات متعددی نوشته شده است. روش ها و شاخص های مختلفی برای سنجش و ارزیابی بهره وری وجود دارد که می توان در سطوح مختلف بین المللی، ملی، صنعت و سازمان از این رو شها و شاخص ها استفاده نمود. حمل و نقل نقش مهمی را در سطوح کلان اقتصاد بازی می کند و رشد و توسعه کشورها بدون توسعه صنعت حمل و نقل و نگاه ویژه به آن غیرممکن است. بنابراین، اندازه گیری و سنجش بهره وری در این بخش بسیار مهم و بر دیگر بخش ها تاثیر فراوان دارد. تعیین شاخص های بهره وری و اندازه گیری آنها به شناخت منابع ورودی و خروجی های سازمان نیازمند است.

در این مختصر، ابتدا مفاهیم کلی بهره وری و رو ش های آن با نگاهی خاص به صنعت حمل و نقل تشریح می گردد ومهمترین عوامل ورودی و خروجی صنعت حمل و نقل تعیین می شود. در ادامه که شاخص هایی برای اندازه گیری بهره وری در سطح کلان حمل و نقل ریلی معرفی
می گردد، سعی گردیده است به وسیله شاخص های تعریف شده، کشورهای انتخاب شده با هم از نظر زیرساخت ها و استفاده از این ساختارها مقایسه گردند. به دلیل تعدد عوامل تصمیم گیری، برای رتبه بندی از روش های HAW و آنتروپی استفاده شده است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.