ارزیابی فنی و اقتصادی افزایش قابلیت جابه جایی معلولین در ایران


در حال بارگذاری
۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
25.3MB
243
204 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

بر اساس آمارهای موجود در سازمانهای بین المللی حدود بیش از ده درصد مردم کره زمین از نوعی معلولیت در رنج می باشند. در کشور ما نیز درصد بسیار زیادی از جمعیت، دچار معلولیت های مختلف می باشند. برای فعالیت این افراد در جامعه و مشارکت آنها در کارهای اجتماعی لازم است که زمینه حضور آنها در جامعه همواره مهیا باشد، و اما در این بین خدمات حملی و نقلی نقشی بسیار مهم را دارند.

برای همین مناسب سازی سیستم های حمل و نقلی (چه از نظر وسایل نقلیه و یا معابر) لازم می باشد. در پایان نامه حاضر به نوعی به بررسی وضعیت ساماندهی معابر پرداخته شده است و سعی شده است در سه وضعیت متفاوت،(وضعیت کنونی، وضعیت ساماندهی برای افراد نابینا و کم بینا و وضعیت ساماندهی شده برای افراد معلول جسمی و حرکتی و افراد نابینا و کم بینا) ارزیابی فنی و اقتصادی صورت گیرد. جهت این امر منطقه ۱۷ شهرداری تهران انتخاب شد وپروژه حاضر چندبار نظرسنجی از افراد معلول موردنظر به عمل آمد که سعی شده نتایج آن به طور کامل در این پایان نامه بیان شود.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.