ارزیابی فنی و اقتصادی ساماندهی ترافیکی بافت قدیم شهر تبریز


در حال بارگذاری
۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
12.7MB
302
179 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

در محدوده تجاری، اداری مرکزی شهرها، که عموماً با مساحتی حدود ۸-۴ درصد از سطح کل شهر، اکثر مشکلات ترافیکی (از قبیل راهبندان ها، اتلاف وقت و سوخت، آلودگی های زیست محیطی و طیفی از خسارتهای اقتصادی و اجتماعی) در آنها تمرکز یافته است، بی تردید باید بطور جدی و با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان و باحداقل تغییرات فیزیکی در بخش عرضه و سیستم ترافیک و با کنترل و ایجاد محدودیتهایی در بخش تقاضا (مانند ایجاد محدوده ترافیک) بطور همزمان محدوده ساماندهی گردد.

ارزیابی ساماندهی از نظر فنی و اقتصادی ما را در نحوه برنامه ریزی اجرایی و آگاهی از نتایج ساماندهی و همچنین تخمین هزینه ها و تخصیص اعتبارات مورد نیاز یاری می کند. بوسیله مدلسازی جریان ترافیک شهر و سناریوی وضع موجود و وضع پس از سازماندهی و استفاده از نرم افزار شبیه سازی میزان بهبود پارمترهای فنی و اقتصادی همانند شاخص زمان سفر، سرعت متوسط، شاخصV/C، میزان مصرف سوخت و آلودگی های زیست محیطی را پس از سازماندهی بررسی می کنیم.نتایج این بررسیها بعنوان ارزیابی فنی و اقتصادی ساماندهی محسوب میگردد.

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.