ارزیابی و بررسی نقش مواد مضاعف در اصلاح معایب و بهبود مشخصات مخلوط های آسفالتی گرم


در حال بارگذاری
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
3.76MB
300
243 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

در کشور ما ایران بدلیل کثرت وجود معادن و منابع قیری روسازی های آسفالتی بعنوان روسازی معمول و متداول جاده ها مورد استفاده قرار می گیرند.

بنابراین بررسی نقش موادی که باعث بهبود کیفیت و مشخصات مخلوط های آسفالتی می شود بسیار حائز اهمیت می باشد. از این جهت علاقه اینجانب برای تحقیق در این زمیننه برانگیخته شد.

در بررسی های جاده های موجود در جهان مشخص شده است که از انواع مختلف قیر معمولی و با درجات مختلف برای تولید آسفالت می شود . این در حالی است که قیر هیچ گاه دارای یک سری خواص فیزیکی ومکانیکی کاملاً رضایت نمی باشد، بنابراین تحقیق در مورد مواد اصلاح کننده قیر یک امر ضروری می باشد.

در این تحقیق مواد مضافی چون: موم های تجاری (مانند پارفین FT، موم montan، موم پلی اتیلن (pw))، زغال حاصل از چوب درختان (WCP) دوده شیمیایی (CBC) مواد اصلاح کننده پلیمری ( شامل: پلی آلفااولین غیر بلوری، پلی اولفین، استرن-بوتادین- استیرن (SBS)، TOP-SBS ، اتیلن وینیل استات (EVA) لاستیک تایر بازیافتی، استیرن- بوتادین- لاستیک ((SBR)elvaloy) پلی اتیلن ضایعاتی با چگالی بالا (HDPE) شیشه یازیافتی، الیاف پلی پروپلین (PP) الیاف تایر ضایعاتی، الیاف سلولوری، الیاف پلی استر؛ sasobit , aspha-min ، خاکستر پسمانده حاصل از کوره زباله سوز (IBA ) نخاله آهک بازیافتی، مواد کاهش دهنده قابلیت اشتعال ( مانند دی کربو مودی فنیل اتر (EBPED)، تری اکسید آنتیموان وربوات روی (ZB) سنگ مرمر ضایعاتی، مصالح بتنی بازیافتی (RCA) مورد بررسی قرار می گیرد.

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.