استفاده از گراف ها در تشخیص الگوها


در حال بارگذاری
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
839KB
149
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

Pattern Recognition علمی است که به توصیف و کلاسه بندی و تشخیص اشیاء مختلف می­پردازد. یکی از روشهای مختلف برای تشخیص الگو، تشخیص الگوی ساختاری است، که در آن از تئوری گراف برای توصیف اجسام موجود استفاده می شود. بازنمایی داده ها و اشیاء توسط گراف ها ما را به سمت الگوریم های تطبیق گراف سوق می دهد. در این سمینار قصد داریم الگوریتم های شناسای الگو با گراف ها و دسته بندی های موجود در این رابطه را مورد بررسی قرار دهیم. روشهای موجود عبارتند از الگوریتم های بهینه، الگوریتم های تقریب، الگوریتم های مقاوم در برابر خطا و جستجوی شاخص دار.

الگوریتم های بهینه همیشه بهترین تطابق را استخراج می کنند، ولی پیچیدگی زمانی بسیار بالایی دارند. در روشهای تقریب تضمینی در مورد بهینه بودن جواب وجود نداردپف در عوض زمان محاسبه و رسیدن به تطابق مورد نظر بسیار کوتاهتر می باشد.

روشهای مقاوم در برابر خطا کاربرد بیشتری در حیط های واقعی و نویزی دارند. الگوریتم های تطبیق گراف را می توان برای Stero Vision ، تشخیص شیئ، سازماندهی مدلهای بانک اطلاعاتی و غیره بکار برد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.