امنیت پایگاه های داده در مقابل حملات داخلی و خارجی


در حال بارگذاری
۲۴ دی ۱۳۹۶
Doc
1MB
79
۱۲۵۰۰ تومان
خرید

یک گام بحرانی نسبت به سیستم های پایگاه داده مقاوم در برابر حمله کشف ورود بی اجازہ است که درمتدولوژی کشف ورود بی اجازه به طور کلی می تواند براساس پروفایل های آماری یا الگوهای شناخته شده حمله که امضا نامیده uso شود د دسته بندی شود. کشه ورود بی اجازہ حفاظت ش بک ۹ بیست های اطلاعاتی را به وسیله ی رد کردن دسترسی های آینده حمله کننده های کشف شده و به وسیله ی فراهم کردن تذکرات مفید روی چگونگی تقویت کردن قدرت دفاعی فراهم می کند. با این حالی کشف دخول بی اجازه چندین محدودیت ذاتی دارد:

  1. a) کشف ورود بی اجازه سیستم را از حملات آگاه می کند اما آن را در برابر حملات مقاوم نمی کند به عبارت دیگر کشف دخول بی اجازه به تنهایی نمی تواند جامعیت و در دسترسی بودن پایگاه داده را در مواجه
  2. b) دستیابی به کشف صحیح و دقیق معمولاً مشکل و پر هزینه است. در بسیاری حالات نرخ اشتباه بالا
  3. C) متوسط تأخیر کشف در بسیاری حالات برای محدود کردن آسیب خیلی طولانی است.

برای فائق آمدن بر این محدودیت ها، یک چشم انداز وسیع تری پیشنهاد شده است که می گوید علاوه بر کشف حملات ، اقدام متقابل برای این حملات موفق باید زودتر برنامه ریزی و مستقر شود. در نوشته ها این عمل به عنوان قابلیت مقاومت در مقابل دشمن یا قدرت تحمل ورود بی اجازه به کار می رود. در این سمینارچند زتکنیک مفید برای مقابله با تلاش ورود بی اجازه به پایگاه داده معرفی می شود .

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.