انواع تأمین مالی پروژه های حمل و نقل و ارزیابی اقتصادی (تامین مالی پروژههای برقی کردن خطوط راه آهن از طریق ساختارهای غیردولتی)


در حال بارگذاری
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
794KB
197
283 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

تامین مالی پروژه های اقتصادی یکی از مهم ترین بحث ها و موانع توسعه اقتصادی به ویژه در کشوره های در حال توسعه می باشد . بحث کمبود سرمایه و منابع مالی به ویژه از اواسط قرن بیستم از سوی رهبران کشورهای در حال توسعه در مجامع بین المللی طرح شده و با وجود تشک یل نهادهای پولی جهانی نظیر صندوق بین المللی پول و بانک جهانی که علی الظاهر می بایست نقش مهمی در تامین مالی طرح های اقتصادی ایفا کنند . هنوز جریان بین المللی سرمایه به اقتصاد کشورهای در حال توسعه باکندی رو به رو است.

از آنجا که بازار سرمایه در کشورهای رو به رشد از ابزارهای مناسب تامین مالی نیز برخوردار نیست. مشکل کمبود سرمایه یا به عبارت بهتر کمبود سرمایه گذاری اقتصادی در این کشورها ابعاد وسیع تری پیدا کرده است.

بنابراین به روش های مختلف باید نسبت به جذب منابع مالی و استفاده صحیح آن در پروژه های مختلف به ویژه پروژه های سنگین از لحاظ مالی اقدام کرد و آنها با روش های علمی مود مقایسه قرار داده و بهترین گزینه را انتخاب نمود.

در این سمینار علاوه بر برشمردن نحوه تامین مالی پروژه های حمل و نقلی، ارزیابی اقتصادی آنها نیز مورد توجه قرار گرفته است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.