ایجاد جریان منظم پرواز و توزیع پروازها بین شرکتهای هواپیمایی


در حال بارگذاری
۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
7.94MB
345
265 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

با توجه به روند رو به رشد تقاضا برای پرواز، لزوم طراحی استراتژی مناسب برای برخورد با این موضوع به شدت احساس می­شود. یکی از مسایل عمده به پروازهای کشور، مسأله تاخیرات و در نتیجه ارائه راهکاری برای کاهش آن میباشد که در نهایت به ایجاد یک جریان منظم پرواز منتج می­شود.

برای رسیدن به هدف رساله که همانا ایجاد جریان منظم پرواز و توزیع پروازها بین شرکتهای هواپیمایی و کاهش تاخیر میباشد، لازم بود تا ابتدا اطلاعاتی کامل از وضعیت فضای هوایی کشور و همچنین تجهیزات و امکانات صنعت هوانوردی و همچنین وضعیت فرودگاه ها برداشت شود.

به دلیل ظرفیت عرضۀ معمولا بیشتر از تقاضای فرودگاه ها در تعداد پرواز روزانه و همچنین فرسودگی ناوگان که باعث بهم ریختگی تمام برنامه ها به سبب تعمیرات طولانی و همیشگی و عدم اطمینان از آماده بودن هواپیما در ساعت معین پرواز می­شود و همچنین نبود جریمه تاخیرات برای شرکتهای هواپیمایی، نیاز به طراحی یک برنامه مدون پروازی و اجرای دقیق آن از سوی مسئولین امر دیده نمی شود، چرا که باید تمام عوامل مسئول در آمادگی هواپیما برای پرواز باید وظیفه خود را به موقع و دقیق انجام دهند تا هواپیما در زمان اختصاص یافته بدون هیچ تأخیری پرواز نماید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.