بررسی خواص فیزیکی و مکانیکی نانو کامپوزیت های پلیمری


در حال بارگذاری
۲۱ دی ۱۳۹۶
doc
1MB
80
189 بازدید
۱۲۵۰۰ تومان
خرید

در این نوشتار ابتدا در مقدمه توصیف نانو کامپوزیت ها انجام شده و انواع آنها با هم مقایسه شده است . سپس نگاهی به منظر تاریخی ، پیدایش و کاربرد خاک رس اصلاح شده و نانو کامپوزیت ها در صنعت شده و ساختار نانو کامپوزیت ها و خاک رس های آلی از لحاظ نوع شکل گیری و فضاهای بین لایه ای بررسی شده و انواع سازگار کننده های کاربردی در نانو کامپوزیت ها نذکر شده است و به ذکر نام روش های تولید نانو کامپوزیت ها اکتفا شده است .

همچنینی سعی در شناخت روش های شناسایی نانو کامپوزیت ها مثل پراش اشعه ایکسی و پراش نوترونی با زاویه کوچک و ……. شلده و مشخصه های ساختار این مواد مانند بلورینگی ، توزیع لایه های سیلکیاتی، ظرفیت حرارتی، درجه انتقال شیشه ای نکر و مورد بررسی قرار گرفته و سپس نگاهی اجمالی به ترمودینامیک نانو کامپوزیت ها شده است تا ساختار این مواد بهتر شناخته شود و اما در قسمت بعدی که هدف اصلی این تحقیقی می باشد بررسی اثر نانو کامپوزیت شدن روی خواص فیزیکی مکانیکی مواد می باشد که بحث ابتدا با میکرو مکانیک کامپوزیت های پلیمری شروع می شود و در مورد معادلات مهم و اثر گذار در این راستا مانند هالپینی تسای و …… بحث می شود . سپس تک تک خواص فیزیکی مکانیکی مورد بررسی قرار میگیرد که همگی نشانی از رشد خواصی فیزیکی مکانیکی مانند رشد مدول ، استحکام ، خواصی نفوذ پذیری و بهبود بسیار قابل توجه در خواصی حرارتی و . . . . . . میباشد .

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.