بررسی سازهای توربینهای بادی فراساحلی


در حال بارگذاری
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
1.07MB
177
260 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

انسان همیشه برای بهر ه گیری از انرژ ی های طبیعی و تجدیدپذیر در تلاش بوده است و استفاده از انرژ ی آب و باد سابقه تاریخی طولانی دارد . متداول شدن استفاده از انرژی سوخت های فسیلی با پیدایش جوامع صنعتی سبب شد تا بکارگیری انرژی های طبیعی تا مد ت ها مورد غفلت قرار گیرد . محدود بودن منابع سوخت های فسیلی ، افزایش روزافزون قیمت سوخت در بازارهای جهانی و مشکلات زیست محیطی ناشی از استفاده این منابع موجب شد تا جوامع پیشرفته صنعتی جهت استفاده وسیع از منابع تجدیدپذیر و پاک انرژی سرمایه گذاری کلان و تحقیقات فراوان انجام دهند. در این میان استفاده از انرژی باد و توربین های بادی بویژه توربین های بادی فراساحلی موضوع مورد علاقه غالب گزارشات و بولتنهای علمی – اقتصادی است که با محوریت انرژی فعالیت میکنند.

مطالعه حاضر می کوشد با معرفی اجزاء سازه ای توربین های بادی فراساحلی و مسائل مهمی که در ارتباط با استفاده از انرژی باد در آ ب های ساحلی کانون توجه مراکز علمی و تحقیقاتی معتبر دنیا قرار گرفته است، افق جدیدی بر روی جامعه پژوهشی کشور بگشاید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.