بررسی علل خرابی های زودرس در روسازی آسفالتی مناطق سردسیر


در حال بارگذاری
۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
2.49MB
221
201 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

امروزه در آیین نامه های جدید عمر روسازی درحدود ۵۰ سال در نظر گرفته می شود . برای نیل به این هدف باید خرابی های زودرس که در روسازی رخ می دهد شناخته شده و از قبل تمهیدات لازم پیش بینی شود . در این تحقیق سعی بر این است که علل خرابی زودرس آسفا لت در مناطق سردسیر که معمولا ترک انقباضی ) دمایی یا حرارتی ( بوده و این خرابی به عنوان پیش زمینه و تسریع بخش سایر خرابی ها است ، مورد ارزیابی قرار بگیرد.

از میان عوامل مختلف ذکر شده در متن ، تاثیر خواص قیر کاربردی در فصل آخر به طور مجزا بررسی شده است . بدین منظور روی قیر خالص چرخه های ذوب انجماد ایجاد شده و تاثیر این چرخه بر روی خواص مهم قیر برای دمای پایین مورد ارزیابی قرار گرفته و سپس برای بهبود بخشیدن به پاسخ و رفتار قیر به آن ماده معدنی زئولیت با ۳ و ۶ و ۱و ۷ درصد وزنی اضافه شده و همان چرخه ها برای این ن مونه ها نیز تکرار می شود .

تاثیر کلی و خلاصه شده زئولیت را می توان در حباب زایی آن ، کاهش حساسیت دمایی قیر به دماهای پایین و به تاخیر انداختن روند پیرشدگی قیر در طول چرخه ها شمرد. امید است این تحقیق بتواند نظر خوانندگان محترم را جلب کرده و اطلاعاتی درخور تو جه با ایشان منتقل نماید.

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.