بررسی عملکرد سیستم های هوشمند


در حال بارگذاری
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
1.68MB
208
230 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

مسائل و مشکلات حمل و نقل از قبیل آلودگی های زیست محیطی،کاهش منابع انرژی،افزایش خسارتهای مادی و معنوی ناشی از تصادفات،نظارت،مشکلات و نظارت و مدیریت در حمل و نقل برون شهری،افزایش زمانهای تلف شده در روند رشد سریع تقاضای حمل و نقل بویژه در ساعات اوج به یک شکل جدی تبدیل شده است.افزایش تسهیلات حمل و نقل بدلیل نیاز به سرمایه گذاری کلان و زمان زیاد جهت اجرا همواره با محدودیت های گسترده ایی روبرو است.بنابراین به منظور غلبه بر مشکلات فوق و با توجه به اینکه حل محدودیتهای مذکور با روشهای سنتی غیر ممکن می باشد.

با نیم نگاهی به پیشرفتهای حاصل در تکنولوژی ارتباطات و الکترونیک،از دهه ۱۹۸۰ ،سیستم های حمل و نقل هوشمند مورد توجه قرار گرفت. ITS به معنای استفاده بکارگیری تکنولوژی نوین (از قبیل:الکترونیک،ارتباطات،سیستم های کنترل)به منظور ارتقا سطح ایمنی،کارایی و ایمنی و ارزانی در حمل و نقل است که برای شیوه های حمل و نقل از قبیل:جاده،راه آهن،هوایی ودریایی قابل تعمیم است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.