بررسی عملکرد پایانه های اینترمودال


در حال بارگذاری
۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
16.1MB
165
187 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

حمل و نقل اینتر مودال به عنوان روش برتر و کارا در دنیای ترابری مطرح است . ترازیابی و ارزیابی سامانه گسترده اینترمودال راه های مناسب پیشرفت عملکرد را به کل واحد های درگیر در این سامانه نشان می دهد . شناخت درست از ترابری اینترمودال در گام اول مهم است.بررسی ها نشان می دهد که تعریف حمل و نقل اینتر مودال به نوع نگاه و زاویه دید تعریف کننده آن بستگی دارد و بسیاری از تعریف های ارایه شده، این مشکل را دارند.

به درستی باید در تعریف حمل و نقل اینترمودال به جابجایی های محموله های کانتینری شده و غیر کانتینری ، روشهای چندگانه حمل و نقل یکپارچه بودن سفر اشاره شود .امانه کانتینریزاسیون ، در حقیقت سامانه حمل و نقل اینتر مودال است که جابجایی کانتینرها در آن انجام می شود و بسیار گسترش یافته است. پایانه کانتینری، تاسیسات و امکانی در این سامانه است که مجموعه ای از فعالیت ها یا خدمات را برای جابجایی کانتینرها و همچنین کنترل آنها فراهم می سازد. برای ارزیابی سامانه باید پایش عملیات در پایانه کانتینری به عنوان بخش مهم سامانه ، انجام شود .

بازدهی و سودمندی این پایانه ها ، تحت تاثیر شاخص های فیزیکی و سازمانی است. در مطالعه کارایی ، برای اینکه داده ها ی کارایی و بازدهی ، بیشترین ارزش را داشته باشند ، باید آنها را با داده های مالی و هزینه مرتبط ساخت که این مهم به وسیله گرداننده و متصدی پایانه انجام می شودو با استفاده از این ارتباط است که گرداننده پایانه می تواند سطح عملکردی پایانه را درک نماید و در نتیجه آن را بهتر و با برنامه زمانبندی دقیق تر اداره کند تا پایانه در سطح عملکردی بالاتری درگیر یک سامانه حمل و نقل یکپارچه اینترمودال شود.فرایند ترازیابی حمل و نقل اینترمودال ، رابطه بین کارایی بنادر )پایانه ها( و کارایی پیوندهای اینترمودال که کانتینرها را به بنادر )پایانه ها(تحویل میدهند یا از آنها تحویل می گیرند، مورد آزمایش قرار می دهد و سنجش در قلمرو های مهم عملکرد زنجیره انجام میگیرد.عملیات اینترمودال از نقطه تبدیل محموله ها به کانتینرها تا مرحله جداسازی در نظر گرفته می شود.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.