بررسی نقش اطلاعات مربوط به ایمنی راه


در حال بارگذاری
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
1.57MB
229
220 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

حوادث جاده ای به یکی از معضلات اساسی حمل و نقل در سطح جهان بدل شده است، حتی در بسیاری از کشورهای پیشرفته این عامل در صدر عوامل مرگ و میر قرار دارد. کشور ما نیز با ۲۸ کشته در سال گذشته ، یکی از پرخطرترین کشورهای دنیا در این / نزدیک به ۰۰۰ زمینه می باشد.

در کشورهای پیشرفته دنیا، اکثر کارهایی که در زمینه ایمنی انجام می شود پیشگیرانه است، درحالیکه در کشور ما، اقدامات ایمنی معمولاً واکنشی هستند. در این پایان نامه پس از طرح مسئله ضمن بررسی ضرورت پرداختن به مسئله، نگاهی به کارهای مشابه انجام پذیرفته شده در سطح دیگر کشورهای دنیا داریم، تا با بهر هگیری از تجربیات موفق دیگر کشورهای جهان، زمینه ای برای انجام کارهای پیشگیرانه در ایران فراهم آوریم.

تعیین اجزاء مهم مؤثر در زمینه ایمنی راه از مهمترین سوالات مطروحه در این پایان نامه می باشد، که به آن پرداخته م یشود، در ادامه با توجه به روش های انجام شده در دنیا و تکیه بر اطلاعات و آمار تصادفات جاده ای کل ایران و نیزبررسی دقیقتر چند محور و استان از زاویه های مختلف و براساس عوامل متفاوت؛ اجزا ءی مهم جاده و تأثیر آنها در ایمنی، اولویت بندی شده اند.

پس از آن با تعیین عرض خط و عرض شانه به عنوان مهمترین اجزاء راه به تعیین تأثیر تغییر عرض خط و عرض شانه در پیش بینی تعداد تصادفات در adt های مختلف می پردازیم. سپس بحث سود به هزینه هر یک از اقدامات مورد بررسی قرار گرفته است. در ادامه آئین نامه طرح هندسی راه و کمبودهای آن بررسی شده است. در پایان هم با ارائه نتیج هگیری پیرامون دست آوردهای مطالعه صورت پذیرفته و بیان نقایصی از آئی ننامه طرح هندسی ایران پیشنهاداتی در جهت ارتقاء سطح ایمنی راه ها در کشور ارائه شده است.

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.