بررسی تاثیر تجمع رنگ در کالای نساجی


در حال بارگذاری
۲ بهمن ۱۳۹۶
Doc
2MB
75
230 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

عناوین بر گرفته از بیش از ۱۳ منبع می باشد که فقط یک بخش کوچک از ادبیات کلی را ارائه می دهد. خوانندگان برای اطلاعات بیشتر می توانند به عناوین ذکر شده رجوع کنند. تعاملات فیزیکی رنگها در محلول ، انسجام پوششی رنگ و تعاملات با سطح فعالی و پلیمرها یا با پنبه. این اصلاحات و تجدید نظرها با الهام از مطالعات پیشین اغاز شده است. به عنوان مثالی پی بردن به نقشی رنگها در فرایندهای پاک کنندگی بدین معنی که تعاملات بین رنگها و عناصر پاک کننده در این تحقیقات و واضحتر بیان می شود. با اهداف نهایی نگهداری و بهبود ظاهر FClbriCS JOI/OWir18 dOnle StiC ldIVrlderir18 .مقصود از این تحقیقات یک بازنگری جامع نیست بلکه مشخص کردن پیشرفتهای اخیری است که به بیان و تعریف تعاملات فیزیکی رنگها مخصوصاً در محلول کمک می کند. ثبات شیمیایی رنگهای پارچه، مخصوصا this DhOIO SIOblity اکسیداسیون بوسیله ( از طریق ) رنگبرهای پاک کننده رادیکالها یا کاتالیزورها و کاهش تک الکترونی یا فرایندهای اکسیداسیون این عناوین (مقاله ها) مکمل مطالعات پیشین است و دیگر دیدگهاهای تحقیقاتی را اصلاح می کنند.

این مفاهیم مخصوصا به صورت جزئی فقط با مطالعات پیشین پوششی دادہ نمی شود. این مفاهیم شامل روش شناسی یا گروه های عملیاتی شیمیایی که تعاملات با پنبه را ساده می کند.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.