بررسی تاثیر پارکینگ حاشیه ای بر عملکرد معابر اصلی و نقش مدیریت پارکینگ در بهبود عملکرد معابر (مطالعات موردی شهر سمنان)


در حال بارگذاری
۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
9.78MB
230
180 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

در این تحقیق به مطالعه و بررسی پارکینگ های حاشیه ای در معابر ناحیه مرکزی شهر سمنان پرداخته شده است ابتد با مطالعه میدانی ، گروه های مختلف پارک کننده ، نحوه ی توزیع آنها تعیین شده و پس از آن به محاسبه پارامترهای اصلی پارکینگ حاشیه ای منجمله تعداد عرضه و تقاضا و همچنین متوسط مدت پارک و جا به جایی در محدوده مورد مطالعه پرداخته شده است.

با توجه به آمار و اطلاعات حاصله از مشاهدات میدانی و مقایسه نتایج مشاهده شد که در منطقه مورد مطالعه کمبود مکان های پارک وجود داشته و با تجزیه و تحلیل اطلاعات و مقایسه آنها مشخص شد که با اعمال مدیریت حاشیه ای ازطریق اعمال محدودیت زمانی می توان به حل مساله پرداخت. در حل این مساله باید به مواردی چون آسایش متقاضیان تشویق مردم به سرمایه گذاری بخش خصوصی در احداث پارکینگ غیر حاشیه ای توجه داشت.

در فصل اول این پروژه به تشریح نقش پارکینگ حاشیه ای ، سهم پارکینگ حاشیه ای در کاهش معابر و سهم پارکینگ حاشیه ای در افزایش تصادفات پرداخته شده است.

در فصل دوم مطالعات و تحقیقات انجام شده در کشورهای مختلف ارائه شده اند.

در فصل سوم به تشریح تعداد عرضه، تعداد تقاضا، جا به جایی ، زمان توقف، تجمع پارکینگ ، تئوری های قیمت گذاری و تعیین قیمت پارکینگ های حاشیه ای پرداخته شده است.

در فصل چهارم به ارائه راهکارهایی به منظور اعمال مدیریت در پارکینگ حاشیه ای برای افزایش سرعت جریان ترافیک ، رفت و آمد وسایل نقلیه ، سرویس دهی به کاربری های مجاور و … پرداخته شده است و پس از بیان مطالب فوق به بررسی ناحیه مورد مطالعه در فصل پنجم پرداخته شده است. بررسی نتایج و ارائه راهکار در فصل ششم ارائه شده است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.