بررسی خرابی های روسازی های بتنی


در حال بارگذاری
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
10.9MB
274
256 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

با توجه به نیاز و مطالعه و تحقیقات بیشتر نسبت به روسازی های صلب در کشور می طلبد که مراکز مطالعاتی و تحقیقاتی مرتبط و همچنین دانشگاهها توجه بیشتری به این امر داشته باشند.

بنابراین باید تحقیقات و مطالعات علاوه بر روشهای طراحی و اجرای روسازی های بتنی روشهای ترمیم و نگهداری را نیز شامل می شود.

روشهای ترمیم و نگهداری شامل چگونگی نگهداری و همچنین شناخت انواع خرابیها و راههای مقابله و اصلاح آنها می باشد.

در این تحقیق خرابیها روسازیهای صلب مورد بررسی قرار گرفته است. و کلیه خرابیها در دو قسمت خرابیها روسازیهای راههای بتن سیمانی و خرابیهای روسازیهای راههای بتن سیمانی و خرابیهای فرودگاههای بتن سیمانی از منابع مختلف جمع آوری و آورده شده است.

خرابیهای مربوط به Tie بارها و Dowel بارها بطور مفصل بررسی و مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است. بدین صورت که مدل شامل چهاردال ساخته شده و Tie بارها و Dowel بارها نیز با مشخصات مورد نظر مدل شدهاند. مدل مورد نظر شامل چهار دال Tie بارها و Dowel بارها و بستر می باشد. که مشخصات مورد  نظر هر کدام به مدل معرفی شده است. مدل مورد نظر پس از بارگذاری توسط نرم افزار SAFE تجزیه و تحلیل شده است. و نتایج خروجی بصورت شکل و نمودار و فایلهای متنی آورده شده است. در مدل تشکیل شده می توان بارمورد نظر را به هر شکل دلخواه و در هر نقطه ای که مد نظر باشد اعمال نمود.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.