بررسی خرابی های روسازی های بتنی


در حال بارگذاری
۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
11.2MB
274
213 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

با توجه به نیاز و مطالعه و تحقیقات بیشتر نسبت به روسازی های صلب در کشور می طلبد که مراکز مطالعاتی و تحقیقاتی مرتبط و همنین دانشگاه ها توجه بیشتری به این امر داشته باشند. بنابراین باید تحقیقات و مطالعات علاوه بر روش های طراحی و اجرای روسازی های بتنی روش های ترمیم و نگهداری را نیز شامل میشود.

روش های ترمیم و نگهداری شامل چگونگی نگهداری و همچنین شناخت انواع خرابی ها و راه های مقابله و اصلاح آنها می باشد.

در این تحقیق خرابی های روسازی های صلب مورد بررسی قرار گرفته است. و کلیه ی خرابی ها در دو قسمت خرابی های روسازی های راه های بتن سیمانی و خرابی های فرودگاه های بتن سیمانی از منابع مختلف جمع آوری و آورده شده است.

خرابی های مربوط به TIE بارها و DOWEL بارها به طور مفصل بررسی و مورد تجربه و تحلیل قرار گرفته است. بدین صورت که یک مدل شامل چهار دال ساخته شده و TIE  بارها و DOWEL بارها و بستر می باشد. که مشخصات مورد نظر هر کدام به مدل معرفی شه است.

مدل مورد نظر پس از بارگذاری توسط نرم افزار SAFE تجزیه و تحلیل شده است و نتایج خروجی به صورت شکل و نمودار وفایل های متنی آورده شده است. در مل تشکیل شده می توان بار مورد نظر را به هر شکل دلخواه و در هر نقطه ای  که مد نظر باشد اعمال نمود. و پس از بارگذاری و تجزیه و تحلیل مدل آن را نیز طراحی نمود و نتایج حاصله را به صورت اشکال مختلف اعم از طرز قرارگیری tie بارها و dowel بارها و تغییر شکل های مختلف و عکس العمل بستر و نمودارهای مربوط به تنش و برش و … را مشاهده نمود. علاوه بر این می توان نتایج حاصله را به صورت جداول و فایل های متنی نیز ارائه نمود.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.