بررسی روشهای آنالیز و طراحی دیوارهای ساحلی


در حال بارگذاری
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
1.32MB
126
197 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

دیوارهای ساحلی سازه هایی هستند که برای حفاظت سواحل از اثرات سوء امواج دریا ها ساخته می شوند. از انجایی که مقدار خشکی های کره زمین محدود می باشد ، حفظ خشکی ها و سواحل کره زمین از اهمیت ویژه ای برخوردار است. و این مساله اهمیت تحقیقات را بر روی سازه هایی چون دیوارهای ساحلی نشان می دهد. در این سمینار دیوارهای ساحلی از دیدگاه های متفاوت مورد بررسی قرار گرفته اند. و سعی شده است که تمام عوامل موثر بر دیوارهای ساحلی مورد نظر قرار گیرد.

در فصل اول این سمینار دیوارهای ساحلی معرفی گردیده است. نکته مهم در مورد دیوارهای ساحلی این است که این سازه هارا می توان به روش های متفاوتی طبقه بندی نمود و در هر روشی این سازه ها به صورت خاصی طبقه بندی می گردند. به طور مثال در بعضی از روش ها عملکرد این سازه ها مهم است و بنابراین آنها را بر طبق عملکرد دسته بندی می نمایند . در بعضی روش ها جنس دیوارها مد نظر قرار می گیرد و بنابراین دیوارها بر حسب جنس و موار سازنده طبقه بندی می گردند.

در فصول دوم و سوم سمینار مهم ترین نیروهای موثر بر دیوارهای ساحلی یعنی نیروهای فشار خاک، فشار آب و نیروهای امواج به طور مفصل مورد بحث قرار گرفته است. در این فصول سعی شده است که روابطی را که روش های مختلف برای بدست اوردن نیروهای وارد بر دیوار در نظر می گیرند عنوان شود و مزایا ومعایب و محدودیت های هر یک از این روش ها ارائه گردد.

بلاخره در فصل های چهارم و پنجم روش های طراحی دیوارهای ساحلی ممختلف ارائه گردیده و در ضمن بر شمردن محدودیت ها و مزایای آنها در مواردی مقایسه ای هم بین تئوری های مختلف طراحی انجام گرفته است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.