بررسی روش های نرخ گذاری ترابری جاده ای ویژه اتوبوس و ارائه روش بهینه (مطالعه موردی مسیر تهران- اردبیل)


در حال بارگذاری
۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
17.1MB
271
221 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

در این پایان نامه مدلی برای محاسبه نرخ حمل مسافر در سیستم جا به جایی مسافر توسط اتوبوس ارائه شده است. جا به جایی مسافر به وسیله اتوبوس با توجه به خصوصیات ویژه ای که اتوبوس ها از نظر نوع و ظرفیت دارند از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و نرخ حملی که در قبال جا به جایی مسافر به وسیله اتوبوس اخذ میشود باید تمام هزینه ها را از جمله هزینه های ثابت و متغیر را شامل شود.

با توجه به اهمیت قیمت گذاری و هزینه یابی به عنوان یکی از معیارهای مهم اتوبوسرانی ، این تحقیق سعی بر آن دارد که این هزینه ها را با توجه به محدودیت هایی که شبکه حمل و نقل اتوبوسرانی بین شهری دارد برآورد سازد. روش پیشنهادی در این تحقیق برای هزینه یابی اتوبوس های بین شهری بر اساس نفر- کیلومتر ارائه شده است که این روش بر اساس معیارهای مورد نظر در سیستم اتوبوسرانی اجرا شده است. با برآورد هزینه های واقعی ، شرکت اتوبوسرانی بین شهری و مسئولیت دولتی می توانند سیاست های مناسبی را در زمینه جا به جایی مسافر اتخاذ نمایند. در روش پیشنهادی هزینه ها محدود به هزینه های مصرفی- حقوق- عوارض و کمیسیون که بر سیستم اعمال میشود مد نظر است. برای تصدیق این روش یک مطالعه موردی در انتهای تحقیق آورده شده تا این روش را با واقعیت منطبق سازد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.