بررسی شرایط سیستم تخلیه سیلاب سد کارون دو و انتخاب گزینه بهینه


در حال بارگذاری
۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
6.55MB
324
259 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

رودخانه کارون به عنوان پر آب ترین سیستم آبی کشور ، از پتانسیل های متعددی جهت احداث سد برخوردار می باشد. محور سد کارون ۲ در پایین دست سد کارون ۳ و به فاصله تقریبی ۴۵ کیاومتری آن واقع شده است.

در رساله حاضر شرایط سیستم تخلیه سیلاب در سد مخزنی و نیروگاه برقابی کارون دو مورد بررسی و انتخاب گزینه بهینه از میان انواع سرریزهای محتمل انتخاب شده است در نهایت تهیه جانمایی سازه های هیدرولیکی انجام گرفته است.

در راستای انجام این مطالعات در ابتدا انواع سیستم های تخلیه سیلاب و استهلاک انرژی در آنها معرفی و مطرح گردیده است. سپس بررسی ویژگی ها و خصوصیات سیستم حوضه آبریز کارون به همراه سدهای در دست بهره برداری ، مطالعه و اجرای واقع در آن مورد مطالعه قرار گرفته است.

جهت طراحی سیستم تخلیه سیلاب در سد کارون دو، ضوابط و معیارهای طراحی مطرح و با بررسی شرایط توپوگرافی و زمین شناسی جانمایی صورت گرفته است.

گزینه منتخب کنترل سیلاب با درنظر داشتن شرایط ایمنی ، کارایی و اقتصادی گزینه های مختلف و با لحاظ نمودن اثرات بهره برداری از سدهای بالادست (کارون ۳ و ۴) طراحی شده است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.