بررسی فصل هفتم آیین نامه بین المللی راه آهن (UIC)


در حال بارگذاری
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
1.98MB
305
162 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

اتحاد بین المللی راه آهن (Union International of Rail ways, UIC) ، سازمانی جهانی برای همکاری بین المللی در بین راه آهن ها کشور های مختلف در جهت ارتقاء حمل و نقل ریلی می باشد.

این اتحادیه در اول جولای سال ۱۹۰۱ میلادی در کشور فرانسه تاسیس شد و تابع قوانین این کشور می باشد. قوانین بین المللی تنظیم شده توسط این اتحادیه، در ۱۰ قسمت اصلی و در ۶۰۰ نشریه (فیش) می باشد.

در این مجموعه، به بررسی ساختار اتحادیه بین المللی راه آهن ها، اساس نامه و بررسی نشریات این اتحادیه پرداخته می شود. در ابتدا لیست کلی نشریات (فیش ها) همراه با ترجمه فارسی و سال انتشار و نوع آن (توصیه ای، اجباری، اطلاعاتی، …) در جدولی تنظیم شده است. سپس فیش های شماره ۷۰۰، ۷۱۰، ۷۱۳، ۷۱۲، ۷۳۲، ۱-۷۷۷۷ ترجمه و مورد تحلیل قرار گرفته شده و کارایی و نحوه استفاده این نشریات مورد بحث قرار می گیرد.

آماری از اعضا اتحادیه بین المللی راه آهن ها در مورد تعداد جا به جایی مسافر، مقدار جا به جایی کالا، طول خطوط و دیگر مشخصات در جدولی تنظیم و ارائه شده است. اطلاعاتی در مورد فیش های حذف شده که در زمان جدید کارائی ندارند نیز ارائه شده است. در آخر هم منابع و مأخذ ذکر شده است.

در پایان برای آشنایی هر چه بیشتر با آیین نامه UIC متن کامل فیش های ذکر شده، موجود می باشد. امید است مطالب گردآوری شده مورد توجه علاقه مندان و دانشجویان قرار گیرد.

 

 

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.