بررسی ماشین آلات جدید در روسازی ( Automated Paving Robot)


در حال بارگذاری
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
10.4MB
143
273 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

ماشین آلات ساخت روسازی که در حال حاضر در کشور عزیزمان بکار می روند از لحاظ اتوماسیون و میزان ایمنی بسیار ضعیف و ابتدایی هستند. کارآیی و بازدهی کم ساخت و سازها و همچنین خطرات زیاد و کیفیت پایین کار و کنترل ناقص ساخت و ساز ما را بر آن می دارد مه به سمت پیشرفت روبات های اتوماتیک برای کمک به بهبود این مشکلات حرکت کنیم. بررسی جامع مطالعات قبلی ما را برای درک بهتر از استفاده روبات ها در صنعت عمران هدایت می کند و جریان کار را برای روسازی ها بهبود می دهد.

در این مقاله تکنولوژی های نوینی مانند کنترل سه بعدی ماشین آلات راهسازی مدرن و سیستم هدایت بی سیم و همچنین نحوه استفاده سیستم موقعیت یابی جهانی در کنترل و هدایت ماشین  آلات بیان می شود که از لحاظ عملی نیز بکار می روند. ربات ها قادر هستند پروژه ها را با کیفیت بیشتر در زمان کمتر نسبت به نیروی انسانی انجام می دهند و همچنین زمانی که ایمنی مورد نظر است، روبات ها برای خدمت رسانی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. انواع مختلف روبات ها از قبیل جرثقیل ها، دستگاههای جوش ثابت و روبات های تک کاره امروزه در ساخت و سازها بکار می روند.

در این مقاله تکنولوژی های پیشرفته روبات های سازنده بیان می شود و مشخصات و قابلیت های تعدادی از روبات های استفاده شده در زمینه ساخت روسازی آسفالتی و بتنی ارائه می گردد. روبات ها قادر به تولید سازههای با کیفیت بالا هستند و وظایفشان را به خوبی انجام می دهند. با کمک روبات های سازنده پروژه ها سریعتر ساخته می شوند و سوددهی بیشتری دارند و رضایت مشتری را بیشتر جلب می کنند.

در حال حاضر این یک روبات روسازی به صورت اتوماتیک هدایت شود و ساخت روسازی به صورت ایمن تر، سریعتر و با قابلیت بهره برداری بیشتر انجام گیرد، یک رویا است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.