بررسی مقاومت فشاری دو نوع بتن پوزولانی در شرایط لوله های بتنی فاضلابی


در حال بارگذاری
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
3.09MB
138
210 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

همه ی جوامع هم به صورت جامد و هم به صورت مایه، فضولات تولید میکنند ، بخش مایع فضولات یا فاضلاب ، اساسا همان آب مصرفی جامعه است که در نتیجه کاربردهای مختلف آلوده شده است. از نظر منابع تولید ، فاضلاب را می توان ترکیبی از مایع یا فضولاتی دانست که توسط آب از مناطق مسکونی ، اداری و تاسیسات تجاری و صنعتی حمل شده و برحسب مورد با آب های زیرزمینی ، آب های سطحی و سیلابی آمیخته است.

اگر فاضلاب تصفیه نشده انباشته شود، تجزیه مواد آلی آن ممکن است منجر به تولید مقدار زیادی گازهای بدبو شود . علاوه بر آن فاضلاب تصفیه نشده معمولا حاوی میکروارگانیسم های بیماری زای فراوانی است که در دستگاه گوارش انسان زندگی میکنند و یا در برخی فضولات صنعتی موجودند.

بنابراین دلیل ها ، انتقال سریع و بدون دردسر فاضلاب از منابع تولید و سپس تصفیه و دفع آن ، نه فقط مطلوب بلکه در جوامع صنعتی امروز ، ضروری نیز میباشد. در ایالات متحده آمریکا هم اکنون این مساله بر اساس قوانین متعدد ایالتی و کشوری الزام عملی پیدا کرده است. در این پروژه علاوه بر بررسی انواع راه های ممکن جهت انتقال فاضلاب و مشکلات موجود در هر سیستم و نهایتا ، انتخاب لوله های بتنی به عنوان بهترین گزینه ، مکانیزم خوردگی این محصولات در گازهای مخرب فاضلاب و شرایط محیطی دیگر بررسی شده است و پوشش هایی که برای رفع مشکلات تا کنون استفاده شده توضیح داده شده است.

در ادامه این پروژه انواع پوزولان های موجود (پوزولان های مصنوعی و طبیعی) و خواص هر یک به صورت جداگانه بررسی شده و سپس با تهیه نمونه های استوانه ای بتن های پوزولانی به نسبت های مختلف به بررسی مقاومت فشاری این نمونه ها و کسر وزنی آنها در شرایط محیطی لوله های بتنی فاضلا و در عمرهای مختلف نموده است. در پایان با توجه به جواب آزمایش های انجام شده می توان تا اندازه ای ازخوردگی بتن درمجاورت محیط های خورنده فاضلابی جلوگیری نمود.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.