بررسی نرم افزار Auto Desk Civil 3D و مقایسه آن با نرم افزار های موجود


در حال بارگذاری
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
5.53MB
259
249 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

امروزه، استفاده داز نرم افزارهای رایانه ای، امری نتداول در میان طراحان می باشد. دانش مهندسی حمل و نقل نیز جدا از این پیشرفتها نبوده و در سالهای اخیر شاهد رشد روزافزون به کارگیری سیستمهای نرم افزاری گوناگونی بوده است.

با توجه به گسترش روزافزون نرم افزارها و عمومیت استفاده کاربرانت از آنها، ساخت، شناسایی و بررسی خروجی­های نرم افزارهای نوین جهت قیاس با نرم افزارهای موجود و تعیین میزان تفاوت نتایج حاصله با واقعیت نحوه شبیه­سازی عملیات از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

نرم افزار Civil 3D از محصولات جدید شرکت Autodesk می باشد. با توجه به امکانات موجود در این نرم افزار، می توان آنرا به عنوان یکی از کاملترین نرم افزارهای طراحی راه دانست. از جمله خصوصیات مهم این نرم افزار، توانایی طراحی پویا و همچنین امکان طراحی مدل سه بعدی مولفه های راه می باشد.

از دیگر مزایای این نرم افزار، تامین راحتی کاربران (user freindly) امکان لینک شدن به نرم افزار های دیگر می باشد.

باتوجه به مطالب فوق الذکر، در این تحقیق سعی بر آن است تا نرم افزارهای موجود ساخت داخل و نرم افزار خارجی تا حد امکان، شناسایی و کارایی ها و موارد استفاده آنها در طراحی راه ها معرفی گردد.

بعلاوه در ادامه نرم افزار Auto Desk Civil 3D2008 نیز معرفی شده و نحوه کار و خروجی های آن نرم افزار با نرم افزار Auto Desk Land desktop 2007 مقایسه می شود.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.