بررسی و ارزیابی برنامه عملکرد توسعه بندر امیرآباد-منطقه ویژه اقتصادی


در حال بارگذاری
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
295KB
20
236 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

در این تحقیق تحت عنوان «بررسی و ارزیابی عملکرد توسعه بندر امیرآباد- منطقه ویژه اقتصادی» سعی گردیده است عوامل موثر بر کارایی عملکرد در بندر امیرآبادبررسی و راهکارهایی برای افزایش کارایی پیشنهاد گردد.

در این پژوهش ابتدا با معرفی بندر و نقش آن در اقتصاد کشور به بررسی مناطق ویژه پرداخته و با معرفی مزایا و پتانسیل ها و امکانات منطق ویژه اقتصادی بندر امیرآباد مشکلات و معضلات موجود در آن بندر مورد بررسی قرار گرفته که بر همین اساس فرضیاتی شکل گرفته و فرض بر آن نهاده شد که هریک از فرضیات ذیل بر افزایش کارایی عملکرد منطقه امیرآباد تاثیرات مثبت دارند.

۱-مدیریت صحیح و کارآمد۲-تقویت هماهنگی بین سازمان های مرتبط با بندر ۳- توسعه امکانات و تاسیسات زیر بنایی و تهیزات بندری ۴-اصلاح قوانین گمرکی وحذف بورکراسی زائد در فرایند ترخیص کالا ۵- آموزش و ارتقاء دانش تخصصی و مهارت مدیران و کارکنان بندر ۶-واگذاری برخی از فعالیتهای بندر به بخش خصوصی ومشارکت بخش خصوصی.

سپس با طرح سوالاتی نظرات چندتن از مدیران و کارشناسان بندر و برخی از صاحب  نظران در زمینه عوامل موثر بر کارایی بندر جمع آوری شده که پس از جمع آوری اطلاعات مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته اند. سپس بر اساس یافته های تحقیق و بررسی های حاصل از مطالعات میدانی پیشنهادات و راهکاهایی جهت افزایش کارایی عملکرد در بندر امیرآباد ارائه گردیده است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.