بررسی و ارزیابی برنامه عملکرد توسعه بندر امیرآباد-منطقه ویژه اقتصادی


در حال بارگذاری
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
295KB
20
262 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

در این تحقیق تحت عنوان «بررسی و ارزیابی عملکرد توسعه بندر امیرآباد- منطقه ویژه اقتصادی» سعی گردیده است عوامل موثر بر کارایی عملکرد در بندر امیرآبادبررسی و راهکارهایی برای افزایش کارایی پیشنهاد گردد.

در این پژوهش ابتدا با معرفی بندر و نقش آن در اقتصاد کشور به بررسی مناطق ویژه پرداخته و با معرفی مزایا و پتانسیل ها و امکانات منطق ویژه اقتصادی بندر امیرآباد مشکلات و معضلات موجود در آن بندر مورد بررسی قرار گرفته که بر همین اساس فرضیاتی شکل گرفته و فرض بر آن نهاده شد که هریک از فرضیات ذیل بر افزایش کارایی عملکرد منطقه امیرآباد تاثیرات مثبت دارند.

۱-مدیریت صحیح و کارآمد۲-تقویت هماهنگی بین سازمان های مرتبط با بندر ۳- توسعه امکانات و تاسیسات زیر بنایی و تهیزات بندری ۴-اصلاح قوانین گمرکی وحذف بورکراسی زائد در فرایند ترخیص کالا ۵- آموزش و ارتقاء دانش تخصصی و مهارت مدیران و کارکنان بندر ۶-واگذاری برخی از فعالیتهای بندر به بخش خصوصی ومشارکت بخش خصوصی.

سپس با طرح سوالاتی نظرات چندتن از مدیران و کارشناسان بندر و برخی از صاحب  نظران در زمینه عوامل موثر بر کارایی بندر جمع آوری شده که پس از جمع آوری اطلاعات مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته اند. سپس بر اساس یافته های تحقیق و بررسی های حاصل از مطالعات میدانی پیشنهادات و راهکاهایی جهت افزایش کارایی عملکرد در بندر امیرآباد ارائه گردیده است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.