بررسی و توجیه فنی و قتصادی استفاده از آسفالت سطحی در راههای فرعی و روستائی


در حال بارگذاری
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
1.68MB
219
309 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

امروزه آسفالت سطحی به جهت سادگی اجرا، هزینه کم در کشورهای مختلف رونق بسیاری دارد ولی متاسفانه در کشور ما توجه چندانی بر این نوع روسازی صورت نگرفته است.

هدف از این تحقیق بررسی کاربرد آسفالت سطحی در راههای فرعی و روستائی می باشد و جوابگوئی به این سوال کلی که آیا کاربرد آسفالت سطحی در راههای فرعی و روستائی توجیه فنی و اقتصادی دارد یا خیر؟

در این تحقیق جهت پاسخگویی به این سوال مزایا و معایب آسفالت سطحی بررسی گردید و با جانشین محتمل آن یعنی آسفالت گرم مقایسه ای صورت گرفت نتایج حاصله بیانگ ر این مطلب می باشد که آسفالت سطحی به جهت زبری زیادی که نسبت به آسفالت گرم دارد می تواند ایمنی جاده ها را افزایش دهد، با توجه به امکان ایجاد سطوح رنگی در آسفالت سطحی می توان دید رانندگان را با استفاده از رنگهای مختلف تقویت نمود و در مناطق گردشگری از آن استفاده کرد. همچنین میزان تنشهای قائم و افقی و میزان افت و خیز لایه ها در اثر حرکت وسایل نقلیه بر اساس تئوری بر میستر محاسبه گردید وپس از مقایسه این فاکتورها در آسفالت گرم مشخص گردید که مقدار اینفاکتورها در آسفالت سطحی ۵/۱ برابر آسفالت گرم می باشد.

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.