بررسی و مقایسه رابطه بین ویژگی های فردی و علمی مدیران و سبک مدیریت آنان


در حال بارگذاری
۲۲ آذر ۱۳۹۶
doc
979KB
91
294 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

بررسی و مقایسه رابطه بین ویژگی های فردی و علمی مدیران و سبک مدیریت آنان در مدارس دخترانه مقطع راهنمایی و متوسطه در شهرستان سرپل ذهاب در سال تحصیلی ۹۰-۸۹

پژوهش عبارت است از مجموعه فعالیت های که به کمک آنها رابطه بین واقعیت ها مورد مطالعه قرار می گیرد موفقیت و دست یابی به این هدف مستلزم آشنایی پژوهشگران با مبانی نظری و داشتن تجربه عملی است تجارب به دست آمده از این دو منبع مهارت پژوهشی پژوهشگران را شکل می‌دهد . تاریخ به ویژه تاریخ قرن اخیر نشان می دهد کشورهایی که به مسئله پژوهش توجه خاص مبذول کرده وبه طور جدی به ان پرداخته در جدال با مشکلات موفق بوده اند وبه رشد اقتصادی و صنعتی قابل توجهی دست یافته اند و توانسته اند رفاه و آسایش نسبی اعضای جامعه را فراهم سازند . ( دلاور ، ۱۳۸۵ ، ص ۲۱ ) .

روش عبارت است از : مجموعه فعالیت ها یی برای رسیدن به هدفی صورت می گیرد و پژوهش عبارت است از مجموعه فعالیت ها یی که پژوهشگران از آنها به قوانین واقعیت پی می برد روشهای پژوهش در واقع ابزارهای دست یابی به واقعیت به شمار می رود روشهای پژوهش متعدد باشد که هر روشی تا اندازه ای به کشف قوانین علمی کمک می ‌کند در هر پژوهش پژوهشگر تلاش می کند تا مناسب ترین روش را انتخاب کند که آن روشی است که دقیق تر از روشهای دیگر قوانین واقعیت را کشف کند بنابراین شناخت واقعیت های موجود و پی بردن به روابط میان آنها مستلزم انتخاب روش پژوهش مناسب است . ( همان منبع ، ص ۲۳ ) .

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.