بررسی و مقایسه فاکتورهای موثر بر اثر بخشی روش های تدریس فعال


در حال بارگذاری
۲۲ آذر ۱۳۹۶
doc
805KB
137
159 بازدید
۱۲۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

بررسی و مقایسه فاکتورهای موثر بر اثر بخشی روش های تدریس فعال در تربیت دینی و اخلاقی دانش آموزان دختر و پسر مقطع ابتدایی از دیدگاه معلمان مرد و زن در سال تحصیلی ۸۹ ۸۸ .

در دنیای پیچیده امروز هیچکس بی نیاز از تعلیم و تربیت نیست . ضرورت تعلیم و تربیت و در عین حال پیچیدگی و دشواری تعلیم و تربیت واقعی ، موضوعی است که همه ملل جهان کم و بیش از آن باخبرند . کانت ( شکوهی ، ۱۳۸۱ ، ص ۱۱ ) می نویسد : در بین ابداعات بشر دو تا از بقیه مشکل تر است ؛

« هنر مملکت داری یا حکومت و هنر تعلیم و تربیت » .

امروزه در حوزه تعلیم و تربیت و آموزش فراگیران ، بحث روش های تدریس یکی از چالش های معلمان محسوب می شود و به کارگیری روش تدریس مناسب با هر ماده درسی از اهمیت خاصی برخوردار است . به عبارت دیگر ، یکی از مسائل اساسی که در حال حاضر نظام های آموزشی با آن  رو به رو است ، بحث ایجاد نو آوری و تغییر در روش های تدریس است که می تواند در متناسب سازی محتوا و روش های آموزشی با زندگی دوره بزرگسالی نقش مهمی ایفا می نمایند .

شواهد و بررسی های نوین پژوهشی نشان می دهد که اگر خواهان بهبود یادگیری دانش آموزان و ارتقاء عملکرد نظام آموزشی در نیل به اهداف متعالی آن هستیم ، باید نسبت به اشاعه و کاربرد روش های جدید تعلیم و تربیت و تدریس در مدارس کشور اقدام نمود

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.