بررسی و مقایسه فاکتورهای موثر بر اثر بخشی روش های تدریس فعال


در حال بارگذاری
۲۲ آذر ۱۳۹۶
doc
805KB
137
228 بازدید
۱۲۵۰۰ تومان
خرید

بررسی و مقایسه فاکتورهای موثر بر اثر بخشی روش های تدریس فعال در تربیت دینی و اخلاقی دانش آموزان دختر و پسر مقطع ابتدایی از دیدگاه معلمان مرد و زن در سال تحصیلی ۸۹ ۸۸ .

در دنیای پیچیده امروز هیچکس بی نیاز از تعلیم و تربیت نیست . ضرورت تعلیم و تربیت و در عین حال پیچیدگی و دشواری تعلیم و تربیت واقعی ، موضوعی است که همه ملل جهان کم و بیش از آن باخبرند . کانت ( شکوهی ، ۱۳۸۱ ، ص ۱۱ ) می نویسد : در بین ابداعات بشر دو تا از بقیه مشکل تر است ؛

« هنر مملکت داری یا حکومت و هنر تعلیم و تربیت » .

امروزه در حوزه تعلیم و تربیت و آموزش فراگیران ، بحث روش های تدریس یکی از چالش های معلمان محسوب می شود و به کارگیری روش تدریس مناسب با هر ماده درسی از اهمیت خاصی برخوردار است . به عبارت دیگر ، یکی از مسائل اساسی که در حال حاضر نظام های آموزشی با آن  رو به رو است ، بحث ایجاد نو آوری و تغییر در روش های تدریس است که می تواند در متناسب سازی محتوا و روش های آموزشی با زندگی دوره بزرگسالی نقش مهمی ایفا می نمایند .

شواهد و بررسی های نوین پژوهشی نشان می دهد که اگر خواهان بهبود یادگیری دانش آموزان و ارتقاء عملکرد نظام آموزشی در نیل به اهداف متعالی آن هستیم ، باید نسبت به اشاعه و کاربرد روش های جدید تعلیم و تربیت و تدریس در مدارس کشور اقدام نمود

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.