بررسی پروتکل های انتقال اطلاعات در شبکه های VANET


در حال بارگذاری
۲۴ دی ۱۳۹۶
Doc
1MB
73
۱۲۵۰۰ تومان
خرید

VANET به عنوان یک محیط شبکه برای سیستم های حمل و نقل هوشمند مطرح شده است. در اینسمینار می خواهیم پروتکل های انتقال داده مور-جورد در VANET را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.

برای این منظور ابتدا طبقه بندی از شبکه های بی سیم برای شناخت شبکه های VANET ارائه می دهیم وسپس به معرفی ویژگی های خاص VANET می پردازیم و در ادامه پروتکل های موجود در این زمینه را، معرفی می کنیم. در زمینه انتقال اطلاعات در VANET سه پروتکل مهم به نام های R2R ،VITP و RDTP وجود دارد. که VTTP در رابطه با ارتباط مابین خودروها، و مابین خودرو و موجودیت کنار جاده بحث می کند، R2R ارتباط مابین موجودیت های کنار جاده را برقرار می کند و RDTP درباره ارتباط مابین خودروها و ارتباط مابین موجودیت هایکنار جاده بحث می کند.

سپس با نمودارهایی که بر اساس معیارهای مطرح شده در مباحث شبیه سازی برای هر پروتکلی، رسم شده است، ضمن بررسی امکان پیاده سازی این پروتکلها، پروتکل ها را از لحاظ معیارهای مختلف مورد بحث و بررسیقرار می دهیم.

در فصل پایانی نتیجه گیری خود را، از مباحث مطرح شده بیان می کنیم و پیشنهادات خود را برای ادامه کاردر این زمینه بیان ای کنیم.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.