بررسی کاویتاسیون در دریچه ها


در حال بارگذاری
۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
3.83MB
76
248 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

کاویتاسیون پدیده ای دینامیکی است که در اثر کاهش فشار سیال به مقادیر پایین تر از صفر در سازه های هیدرولیکی به وقوع پیوسته و ایجاد خسارت فراوان و حتی تخریب سازه می نماید.

مطالعات بسیاری جهت بررسی نحوه ی ایجاد این پدیده و روش های مقابله با آن انجام شده و افراد بسیاری در این زمینه تلاش نموده اند.

شیار دریچه ها به عنوان یک نامنظمی سطحی بزرگ ، همواره در معرض خطر آسیب های ناشی از کاویتاسیون می باشد. روش های بسیاری جهت جلوگیری از ایجاد این خسارت ها پیشنهاد گردیده است که یکی از این روش ها بهینه کردن شکل شیارها می باشد.

در این مجموعه با بهره گیری از تحقیقات انجام شده برای بهبود شکل شیارها جهت جلوگیری از ایجاد خسارت کاویتاسیون شامل تغییرات نسبت پهنا به عمق شیار ، افست گوشه پایین دست ، گردک ردن گوشه پایین دست و شیب دار نمودن جداره پایین دست روشی جهت جلوگیری از وقوع کاویتاسیون و کاهش خسارت ناشی از این پدیده ارائه گردیده است.

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.