برنامه ریزی، ارزیابی، نگهداری و ارتقاء سیستم سازه ای پلهای دسترسی در بنادر و آبراهها


در حال بارگذاری
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
172 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

در این سمینار، به بررسی عوامل موثر بر میزان بهره برداری از پلها پرداخته و نیز در خصوص موضوعات بازرسی و نگهداری این ابنیه اشاراتی خواهد شد. عوامل بسیاری می توانند بر سازه پل اثر نامطلوب گذارند، که شامل آبشستگی در محل پایه و کوله پلها، نشست در محل پایه وکوله پلها، خوردگی در مصالح فلزی پل و انجام نامناسب حفاظت کاتدیک، زهکشی نامناسب و … که هر یک از این موارد می توانند علت کاهش قابلیت بهره برداری از پل باشند.

موارد نقصان اشاره شده در سطور فوق به یکباره پدید نمی آیند و با بازرسی های دوره ای می توان از وقوع خسارات به پل کاست. پلها از دیدگاه جنس مصالح به کار رفته دارای انواع متعددی می باشند که شامل فولادی، چوبی، بتن، مسلح، کابلی و بنایی می باشند.

معمولاً یک گروه بازرسی برحسب نوع پل (رودخانه، تقاطع) اهمیت پل، جنس مصالح بکار رفته در پل و نیز سیستم سازه ای پل اقدام به بازدید از پل می نمایند و یک مجموعه از چک لیستها در هنگام بازدید تکمیل شده و به صورت مدارک بایگانی می شود.ایمنی در لها مبحث با اهمیت دیگری است که شامل بررسی خط کشی و علائم در پلها، طرح هندسی در پلها و … می باشد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.