بهره گیری از ITS در حمل و نقل


در حال بارگذاری
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
6.55MB
290
196 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

از اساسی ترین زیر ساختهای لازم برای توسعه صنایع و افزایش سطح رفاه اجتماعی هر کشور وجود حمل و نقل روان و ایمن در آن کشور می باشد . امروزه مشکلات مربوط به حمل و نقل از قبیل : تراکم ، تصادفات، آلودگیهای زیست محیطی و … باعث شده تا تامین حمل و نقل ایمن و کارا یکی از مهمترین مسایل پیش روی اغلب کشورهای توسعه یافته و د ر حال توسعه باشد .

افزایش سطح زندگی مردم، افزایش ارزش زمان و مشکلات موجود در خصوص تامین زیر ساختهای حمل و نقل از قبیل گرانی زمین ، زمان بر بودن اجرای پروژه های راهسازی و در کنار آن افزایش تعداد تلفات جاده ای، مدیران کشورها را بر آن داشته است تا با نیم نگاهی به پیشرفت های حاصل در تکنولوژی به دنبال راه حلی برای غلبه بر مشکلات حمل و نقل بوده و با روشی غیر از روشهای سنتی گذشته به دنبال حل این مشکلات باشند.

این تحقیق در ۱۱ فصل به بررسی بکارگیری ITS در حمل و نقل می پردازد.در فصل اول ضمن تعریف ITS به مروری بر تار یخچه آن پرداخته شده و در پایان این فصل فواید بکارگیری از ITS شرح داده شده است.در فصل دوم برای شناخت اثرات ITS به بررسی مزایای آن پرداخته شده است و در آخر فصل به کاربردهای ITS اشاره شده است .از فصل سوم تا دهم در هر فصل کاربردهای آورده شده در فصل قبل را مورد بررسی قرار داده شده است و در آخر در فصل یازدهم علاوه بر مروری کوتاه بر ITS ایران به نتایج کلی از این بحث پرداخته شده است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.