تاثیر تغییر پارامترهای عملیاتی بر فرایند پیش تکنیک میعانات گازی


در حال بارگذاری
۲ بهمن ۱۳۹۶
doc
17MB
204
174 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

تاثیر تغییر پارامترهای عملیاتی بر فرایند پیش تکنیک میعانات گازی در مجتمع پتروشیمی برزویه و طراحی هیدرولیکی برجT-2002 با استفاده از استاندارهای مربوطه

در مجتمع پتروشیمی برزویه، از خوراک میعانات گازی ( شامل هیدروکربن های + C3-CIO ) برای تولید آروماتیک ها (BTX) استفاده میشود. لذا برای انجام این کار ابتدا در واحد  Gas Condensate Prefractionation باید میعانات گازی به سه برش سبک، میانی و سنگین تفکیک گردد که این مهم توسط دو برج تقطیر بدین ترتیب صورت می گیرد که در برج تقطیر اول (۱-۲۰۰I) برش های -CO از T- به برج تقطیر C10+ 3 برشی. C6-C9 میعانات گازی جدا شدہ  برشی باقی مانده برای جداسازی برشی ۲۰۰۲ فرستاده می شود. هدف این پروژه، ارائه محاسبات Sizing وRating برج ۲۰۰۲ – T همراه با محاسبات دستی با استفاده از استاندارد های مربوطه، شرح فلسفه کنترل این برج، شبیه سازی استاتیک و دینامیک این برج در بخشی فوق و همچنین تحلیل شرایط عملیاتی و فرآیندی می باشد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.