تاثیر تغییر پارامترهای عملیاتی بر فرایند پیش تکنیک میعانات گازی


در حال بارگذاری
۲ بهمن ۱۳۹۶
doc
17MB
204
112 بازدید
۱۲۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

تاثیر تغییر پارامترهای عملیاتی بر فرایند پیش تکنیک میعانات گازی در مجتمع پتروشیمی برزویه و طراحی هیدرولیکی برجT-2002 با استفاده از استاندارهای مربوطه

در مجتمع پتروشیمی برزویه، از خوراک میعانات گازی ( شامل هیدروکربن های + C3-CIO ) برای تولید آروماتیک ها (BTX) استفاده میشود. لذا برای انجام این کار ابتدا در واحد  Gas Condensate Prefractionation باید میعانات گازی به سه برش سبک، میانی و سنگین تفکیک گردد که این مهم توسط دو برج تقطیر بدین ترتیب صورت می گیرد که در برج تقطیر اول (۱-۲۰۰I) برش های -CO از T- به برج تقطیر C10+ 3 برشی. C6-C9 میعانات گازی جدا شدہ  برشی باقی مانده برای جداسازی برشی ۲۰۰۲ فرستاده می شود. هدف این پروژه، ارائه محاسبات Sizing وRating برج ۲۰۰۲ – T همراه با محاسبات دستی با استفاده از استاندارد های مربوطه، شرح فلسفه کنترل این برج، شبیه سازی استاتیک و دینامیک این برج در بخشی فوق و همچنین تحلیل شرایط عملیاتی و فرآیندی می باشد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.