تاثیر آرایش (چیدمان ) خاموت ها در رفتار لرزه ای ستون های بتنی مسلح به روش اجزاء محدود


در حال بارگذاری
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
10.9MB
166
450 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

در این پروژه سعی گردیده است تا چیدمان آرماتورهای عرضی را در رفتار اعضای فشاری (ستون ها) با استفاده از نمودارهای تنش- کرنش مورد بررسی قرار گرفته و در راستای انجام آن از نرم افزار ANSYS استفاده شده است. در نتیجه تعدادی ستون استفاده شده که تعدادی از آنها (سه عدد) بر مبنای نمونه آزمایشگاهی و تعدادی دیگر بر مبنای آرایش های رایج می باشد که در همه ی موارد شرایط کاملا یکسان می باشد.

لازم به ذکر است نمونه ها طوری طرح شده اند که نیروی برشی و کمانشی در آنها حاکم نباشد. نمونه ها در نرم افزار با استفاده از المان های SOLID 45 جهت مدل سازی بتن بدون ترک و خردشدگی و SOLID65 جهت مدل سازی بتن ( دارای ترک خوردگی و خرد شدگی) و LINK8 برای مدل سازی آرماتورها استفاده شده و برای معیار گسیختگی از معیار ویلیام- وارنک استفاده شده است. جهت مقایسه نمونه ها با بتن خالص از مدل ریاضی کوشکی استفاده شده است.نمونه ها تحت اثر بارهای تدریجی قرار گرفته و نمودارهای تنش- کرنش آرماتورهای طولی و عرضی و هسته های محصور شدگی با یکدیگر مقایسه شده اند.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.