تجزیه و تحلیل جت مستغرق ایجاد شده در خروجی تحتانی سد جهت استهلاک انرژی


در حال بارگذاری
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
7.34MB
132
230 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

در این پروژه مطالعه مدل جریان آشفته در جت مستغرق است لذا یک لوله ترانسپارت ساخته شده که دارای یک تبدیل واگرای ناگهانی در وسط می باشد. در اینصورت در این ناحیه جدائی جریان اتفاق افتاد که با استهلاک شدید انرژی همراه خواهد بود که هدف این پروژه بررسی چگو نگی نقطه بازگشت جت به دیواره و همچنین شناخت زاویه های بخش اغتشاش خواهد بود.

هدف:

هدف ما از مطالعاتمان مطالعه مدل جریان آشفته در جت مستغرق محدود شده است که با ایجاد واگرای ناگهانی در وسط مسیر جریان در این ناحیه استهلاک انرژی شدید اتفاق خواهد

افتاد که در نوسانات فشار و سرعت در این منطقه بررسی میگردد.

پیشینه تحقیق:

مسئله تجزیه و تحلیل جت مستغرق محدود شده طی سالیان متمادی مورد توجه اکثر مراکز تحقیقات منابع آب دنیا بوده است از افرادی که در این مورد مطالعات زیادی نموده اند می توان Albertson را نام برد که با استفاده از تئوری آماری و احتمالات مدل اغتشاشی خود را معرفی نمود که در این پایان نامه نیز از نتایج تحقیقات آن استفاده شده است . همچنین درحال حاضرنیز افرادی چون Ianwood و Rayaratnam روی این پدیده کار می کنند.

روش کار و تحقیق:

مطالعات انجام شده در این تحقیق تلفیقی از کار مستمر علمی و آزمایشگاهی از طریق ساخت مدل و مطالعات کتب و مقالات قدیم و جدیم بوده است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.