تحلیل خطرپذیری پایانه ها و کریدورهای ترابری دریایی انرژی (LNG)و LPG) و ارائه راه کارهای تعدیل نتایج خطر


در حال بارگذاری
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
8.38MB
436
184 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

تحلیل خطرپذیری پایانه ها و کریدورهای ترابری دریایی انرژی (LNG)و LPG) و ارائه راه کارهای تعدیل نتایج خطر

با توجه به گستردگی عملیات بندری ترابری دریایی برای انتقال انرژی از خلیج فارس به تمامی نقاط جهان، توسعه این امر در سال های آینده و ایجاد حداقل ۳ واحد بندر عمده ملحقات پتروشیمیLNG وlpg در  سواحل خلیج فارس برای صدور دهها میلیون تن کالای انرژی و با توجه به پتانسیل بالای خطر در حمل و نقل انرژی، بررسی خطر پذیری و تعیین و ارزیابی راه کارهای متناسب جهت مدیریت و تعدیل نتایج خطرات ضروری می باشد.

در سال های آینده گاز طبیعی با افزایش رشدی معادل۴/۲ درصد در سال مهمترین منبع تأمین انرژی دنیا خواهد بود و حجم انتقال آن چه از طریق خطوط لوله و چه به صورتlng افزایش چشمگیری خواهدداشت. ایران با در اختیار داشتن میدان گازی پارس جنوبی به عنوان بزرگترین میدان فراساحلی جهان سعی دارد که هر چه سریعتر به صادر کنندگان انرژی بپیوندد. تمرکز اصلی این تحقیق بر ارزیابی خطرپذیری انتقال LNG تحلیل خطرات و پیامدها و ارائه راه کارهای مدیریت وکاهش خطر و تعدیل نتایج آن می باشد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.