تحلیل ریسک در طراحی و ارزیابی فنی و اقتصادی بزرگراهها


در حال بارگذاری
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
2.63MB
188
159 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

این رساله روش جامعی را برای طراحی و ارزیابی فنی و اقتصادی بزرگراهها ارائه می کند که در آن پارامترهای نامعین و اقتصادی با هم تلفیق شده اند.در این تحقیق فرض می شود که خصوصیات جریان ترافیکی در جاده ها دارای ماهیت تصادفی اند.این متغیرهای جریان ترافیکی ، ورودیهایی در روابط فیزیکی و رفتاری اند که ویژگیهای گزینه های مختلف طراحی را تعیین میکنند.انتخاب یک طرح خاص از میان بسیاری از احتمالات ، بر اساس حداقل کردن یک تابع هزینه مورد انتظار که شامل مقایسه ای صریح بین هزینه کاربران جاده از یک طرف و هزینه های ساخت و تعمیر و نگهداری از سوی دیگر است ، قرار دارد.

این روش با استفاده از بررسی تاثیر طراحی و اضافه نمودن یک یا چند خط عبور نمایش داده

می شود در اینجا توزیع سرعتهای سواری و وسایط نقلیه سنگین را در سربالاییها و سرپایینی ها در نظر گرفته ، از یک تابع هزینه مورد انتظار استفاده کرده ، و یک قالب و راه حل کلی برای انتخاب آلترناتیو بهینه به دست می آوریم.

همچنین در این رساله روشهای جدید تحلیل ریسک و تعیین تاثیر پارامترهای نامعین در طراحی

راهها با استفاده از روش شبیه سازی مونت کارلو  و آنالیز حساسیت این پارامترها مورد بررسی قرار گرفته است. در پایان برای نشان دادن نحوه کاربرد روش مورد نظر به صورت گام به گام ، نمونه ای از پروژه های اجرایی کشور به عنوان مطالعه موردی  به کار رفته و گزینه (آلترناتیو( ۳ بهینه راهسازی از بین گزینه های مختلف تعیین شده است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.