تحلیل  و ارزیابی عملکرد Ramp metering در بزرگراه ها با نرم افزار ترافیکی


در حال بارگذاری
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
3.00MB
161
186 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

بزرگراه ها از جمله معابری می باشند که بخش عمده ای از سفرهای درون شهری بواسطه آنها انجام می شود. از طرف دیگر وجود دیگر بزرگراه ها را نبایستی تنها بعنوان جابجایی وسایل نقلیه تلقی نمود، بلکه کیفیت این جابجایی نیز از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. در این راستا مدیریت ترافیک بزرگراهها و آزاد راهها امری اجتناب ناپذیر بوده، و استفاده از روش های مختلف کنترل ترافیک، مدیریت تقاضا و تراکم به تناسب شرایط معابر ضروری می باشد.

یکی از روشهای کنترل کیفیت در بزرگراهها و آزادراهها کنترل رمپ یا metering ramp است که موضوع مورد بحث این پژوهش است. در این پژوهش با توجه به آمار جمع آوری شده بزرگراهی، بررسی اثر منترل رمپ در وضعیت ترافیکی با در نظر گیری شاخصهایی نظیر متوسط سرعت، زمان سفر و تاخیر در محدوده مورد مطالعه در دستور کار قرار گرفته است. محدوده مورد نظر در این پژوهش تقاطع بزرگراههای یادگار امام و نیایش در شهر تهران است که کنترل رمپ متصل کننده مسیر جنوب به شمال بزرگراه یادگار امام به مسیر غرب به شرق بزرگراه نیایش مد نظر قرار گرفته است.

درارائه طرح های جدید و نو بهترین کار از نظر متخصصان قبل از اجرای طرح توانایی شبیه سازی پروژه می باشد که سامانه رمپ میترینگ را با استفاده از AIMSUN قبل از اجرای طرح در یکی از معابر آزادراهی تهران شبیه سازی کرده ایم.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.