تعیین مناسبترین دوره زمانی ترمیم روسازی ها و بدست آوردن PCI راههای استان کردستان


در حال بارگذاری
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
5.79MB
292
210 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

نتایج و اطلاعات بدست آمده از روشهای مختلف ارزیابی وضعیت روسازی ، ابزار مناسبی برای مدیران بخش نگهداری روسازی هستند که با استفاده از آن می توانند تصویری از مقدار تخریب روسازی و اثرات آن بر کیفیت روسازی داشته باشند.

ایراد بزرگی که تقریباً در تمام روشهای ارزیابی مشاهده می شود، در نظر نگرفتن محل ایجاد خرابی در روسازی و تأثیرات متفاوت آن بر کیفیت سواری است.تأثیر خرابی ایجاد شده داخل قوس بر کیفیت سواری بسیار بیشتر از تأثیر خرابی بوجود آمده با همان شدت در مسیر مستقیم است.در این پژوهش روش جدیدی ابداع گردیده که با استفاده از آن می توان تأثیر نحوه پراکندگی خرابیها در داخل قوسها و مسیرهای مستقیم بر روی کیفیت سواری و در نتیجه کیفیت روسازی سنجید. تحلیل اثرات بوجود آمدن خرابی در داخل قوسها بر اساس فاصله دید ، نیروی گریز از مرکز و میزان آشفتگی در نیروهای مقاوم در برابر آن می باشد.

روش ابداع شده به گونه ایی طراحی شده که منطبق بر روش ارزیابی استاندارد PCI باشد. و در آن با استفاده از منحنیهای کاهندگی جدید می توان PCI روسازی مورد مطالعه را بر اساس نحوه پراکندگی خرابی در مسیر بدست آورد. منحنیهای مذکور با استفاده از نظرات رانندگان حرفه ای در مورد درصد کاهش کیفیت سواری خرابی بوجود آمده در قوس و با طی بیش از ۱۵۰۰۰ کیلو متر مسیر در جاده های مختلف بدست آمده است.

با بکار بردن این منحنی ها در روند محاسبات ارزیابی وضعیت روسازی با روش PCI می توان شاخص مناسبی در اختیار مدیران قرار داد ، که با استفاده از این شاخص تصمیماتی صحیح برای اولویت بندی ترمیم روسازی مسیرها ی مختلف که PCI مشابهی دارند اتخاذ نمایند. خصوصیت بارز و بسیار مهم این روش عدم نیاز به زمان و هزینه بیشتر نسبت به روش استاندارد محاسبه PCI می باشد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.