تهیه طرح عملیاتی مدیریت حوادث رانش، ریزش، بهمن


در حال بارگذاری
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
2.56MB
354
203 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

حوادث زمین لغزش و بهمن همه ساله صدمات زیادی به صنعت حمل ونقل وارد ساخته خسارت های مالی و جانی فراوانی را موجب می شود. خسارت ها و صدمات قابل توجه ناشی از این حوادث ضرورت نگاهی علمی و جامع به این حوادث برای  شناخت مشکلات و یافتن راه هائی برای پیشگیری و آمادگی جهت مقابله با این حوادث را الزام آور می کند.

این پایان نامه ابتدا با تاکید بر اهمیت بررسی موضوع، عوامل موثر در ایجاد این حوادث را مورد توجه قرار داده، سپس با مطالعه اقدامات انجام گرفته در زمینه پیشگیری و مقابله در دیگر کشورهای توسعه یافته و درحال توسعه و به کارگیری روش های ارزیابی و سطح بندی ریسک، راهکارهایی برای کاهش این حوادث و سطح بندی آن پیشنهاد میکند. بررسی ها و مطالعات در پایان نامه نشان می دهد که مدیریت علمی در زمینه پیشگیری و آمادگی، اثرات عمد های در کاهش صدمات و خسارات مالی و جانی ناشی از این حوادث داشته و مدیریت علمی این حوادث می تواند از وقوع بسیاری از این حوادث جلوگیری نماید و اثرات ناشی از آن را به اندازه زیادی کاهش دهد.

این پژوهش تاکید دارد که با ارزیابی و سطح بندی ریسک حوادث زمین لغزش و بهمن می توان ایجاد سازه های دفاعی و یا طرح های پایدار سازی را برای مقابله با این حوادث اولویت بندی کرده و با سطح بندی حادثه م یتوان اقدامات موثرتری جهت مدیریت پس از موقوع حادثه انجام داد این پایان نامه همچنین روش های پیشگیری و آمادگی برای مقابله با این حوادث را بیان می کند.

مطالعه انجام شده مدیریت موثر این حوادث برای پیشگیری و مقابله را مستلزم همکاری مناسب بین ارگان های درگیر و همچنین داشتن امکانات و تجهیزات کافی برای مقابله از سوی این ارگان ها می داند. و در پایان برای مقابله موثر با حوادث زمین لغزش و بهمن پیشنهاداتی ارائه می دهد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.