توجیه فنی واقتصادی قطار سبک شهری اصفهان وحومه


در حال بارگذاری
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
2.20MB
159
261 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

توسعه شهری باعث تقاضا برای حمل ونقل شده واین توسعه تقاضا،خود به خودبر شبکه حمل ونقل فشار وارد کرده وعوارضی ازقبیل تأخیر ،تراکم ترافیک ،مشکلات روحی وزیست محیطی را به دنبال دارد.انتخاب شیوه حمل ونقل از مسائل بسیار مهم است تا بهترین روش برگزیده شود .

انجام مطالعاتی به منظور بررسی امکان پذیری ایجاد یک سیستم حمل ونقل همگانی انبوه در شهر اصفهان مناطق پیرامون آن وانجام ارزیابی دقیقتر اقتصادی ومالی از مشغله های مدیران و برنامه ریزان این شهراست. مسیرهای مورد مطا لعه عبارت بودند از مسیر شمالی _ جنوبی ، شرقی _ غربی ، جنوب _ غرب ، شمال _ غرب هریک ازاین مسیرها با چند گونه ازحمل ونقل عمومی مورد تجزیه و تحلیل قرارگرفته اند .

دراین مقاله قطار سبک شهری مسیر ایستگاه کاوه تاشهر جدید بهارستان برای سه سناریوی جمعیتی مختلف شهر ب هارستان مورد ارزیابی فنی ومالی اقتصادی قرار گرفته است .باتوجه به مقدار نرخ بازده داخلی سه سناریوی که از نرخ قابل قبول برای ازریابی پروژه که ۵%در نظر گرفته اندبیشتر است پروژه قطار سبک شهری از نظر فنی و اقتصادی توجیه پذیر است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.