توسعه الگوریتم های اولویت بندی پلها جهت تعمیرات و نگهداری


در حال بارگذاری
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
6.94MB
181
136 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

مدیریت پل به عنوان یک موضوع جدید در چند سال گذشته در کشور ما مطرح گردیده است. البته لازم بذکر است که این بحث بصورت بسیار پراکنده در قدیم نیز مطرح بوده ولی چندان توجهی به آن نشده است.

در این پایان نامه سعی بر این است که ابتدا اهمیت موضوع در ذهن همگان روشن گردد و سپس سیستم های اولویت بندی مدیریت و نگهداری پلها مورد بررسی قرار گرفته است. فصل اول شامل یک سری از تعاریف مدیریت و نگهداری پلها می باشد و همچنین برخی مفاهیم اساسی و مهم مرتبط با دانش مدیریت پل می باشد. فصل دومکارهای انجام شده در برخی از کشورهای جهان مانند آمریکا و…… بطور کامل مورد بررسی قرار گرفته شیوه ها و نرم افزارهای مورد استفاده در این کشورها مطرح گردیده است.

در کشور ما ایران به تازگی فعالیتهایی در زمینه مدیریت و نگهداری پلها توسط وزارت راه و ترابری در مورد پلهای راه آهن و پلهای برون شهری و معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در شهر تهران انجام پذیرفته است ولی در میان به شیوه های اولویت بندی چندان توجهی نشده است.در فصل سوم وضعیت ۱۰ پل در شهر تهران بدلیل نبود یک سیستم مدیریت و نگهداری مناسب و شیوه اولولیت بندی با جهت رفع نواقص بوجود آمده، مورد بررسی قرار گرفته است. لازم بذکر است این نمونه ها جهت ورودی نرم افزار می باشد.

در این پایان نامه سعی بر این است که یک شیوه برای اولویت بندی انتخاب گردد تا بتوان پلها را برساس آنها اولویت بندی نمود. برای همین منظور یک پرسش نامه با توجه به نظر اساتید تهیه و در آن عوامل اولویت بندی مشخص گردیده است که در پیوست آورده شده است. در فصل چهارم روش شبکه های عصبی به عنوان مدل اولویت بندی انتخاب گردیده، تعاریف و مفاهیم آن آورده شده است. در فصل پنجم متدلوژی تحقیق بیان گردیده است. برنامه نوشته شده با نرم افزار MATLAB در فصل ششم توضیح داده شده و نتایج اولویت بندی برای نمونه های موجود آورده شده است. فصل هفتم فصل نتیجه گیری پیشنهادات می باشد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.