توسعه شاخصهای عملکردی اتوبوسهای سریع السیر شهری (BRT)


در حال بارگذاری
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
2.97MB
236
106 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

نقش حمل و نقل همگانی از دیرباز به عنوان یکی از اهرمهای مهم در فرآیند رشد و توسعه اقتصادی هر کشور شناخته شده است. بطور کلی در جوامع امروز با توجه به رشد جمعیت شهرنشینی و بزرگ شدن شهرهای بزرگ معظل ترافیک ،به عنوان بزرگترین معظل در بین مشکلات کلان شهرها مطرح است ، زیرا بهبود و ساماندهی ترافیک شهری گام بلندی در صرفه جویی زمان ، مصرف سوخت ، هزینه خانوار و کاهش استرسهای افراد و کاهش مشکلات روحی ناشی از ترافیک سنگین را برطرف می نمایند.

در این پایان نامه سعی شده است که یکی از موثرترین مدهای حمل و نقل همگانی یعنی سیستم اتوبوسرانی و در نهایت سامانه سریع السیر اتوبوسرانی یعنی BRT مورد توجه و بررسی قرار بگیرد و پس از شناخت شاخصهای اصلی این سیستم ، راه حلهای مناسب در جهت بهبود این شاخصها ارائه گردد. در آخر هم مطالعات و تحقیقات انجام شده به صورت موردی برای خط یک BRT تهران اعمال گردیده و نتایج آن استخراج شده است.

همچنین تحقیقات انجام شده بصورت پرسشنامه از کاربران به طریق میدانی انجام گرفته و آمارهای بدست آمده توسط آزمون T-STUDENT پردازش گردیده است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.