توسعه شاخصهای عملکردی اتوبوسهای سریع السیر شهری (BRT)


در حال بارگذاری
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
2.97MB
236
122 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

نقش حمل و نقل همگانی از دیرباز به عنوان یکی از اهرمهای مهم در فرآیند رشد و توسعه اقتصادی هر کشور شناخته شده است. بطور کلی در جوامع امروز با توجه به رشد جمعیت شهرنشینی و بزرگ شدن شهرهای بزرگ معظل ترافیک ،به عنوان بزرگترین معظل در بین مشکلات کلان شهرها مطرح است ، زیرا بهبود و ساماندهی ترافیک شهری گام بلندی در صرفه جویی زمان ، مصرف سوخت ، هزینه خانوار و کاهش استرسهای افراد و کاهش مشکلات روحی ناشی از ترافیک سنگین را برطرف می نمایند.

در این پایان نامه سعی شده است که یکی از موثرترین مدهای حمل و نقل همگانی یعنی سیستم اتوبوسرانی و در نهایت سامانه سریع السیر اتوبوسرانی یعنی BRT مورد توجه و بررسی قرار بگیرد و پس از شناخت شاخصهای اصلی این سیستم ، راه حلهای مناسب در جهت بهبود این شاخصها ارائه گردد. در آخر هم مطالعات و تحقیقات انجام شده به صورت موردی برای خط یک BRT تهران اعمال گردیده و نتایج آن استخراج شده است.

همچنین تحقیقات انجام شده بصورت پرسشنامه از کاربران به طریق میدانی انجام گرفته و آمارهای بدست آمده توسط آزمون T-STUDENT پردازش گردیده است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.