توسعه مدل شبیه سازی برای تعیین سطح مکانیزاسیون ترمینال های کانتینری


در حال بارگذاری
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
pdf
3.64MB
197
220 بازدید
۱۷۵۰۰ تومان
خرید

has been added to your cart!

have been added to your cart!

حمل و نقل کانتینری به عنوان یکی از مولفه های اصلی در حمل و نقل اینترمدال و تجارت جهانی مطرح می باشد و عملکرد ترمینال های کانتینری در تجارت جهانی دارای نتایج قابل توجه است. با توجه به گرایش روز افزون ناوگان حمل و نقل دریایی جهان در جهت کانتینری کردن کالاها و به منظور برخورداری از مزایای حمل و نقل کانتینری و همچنین ضرورت عملکرد بهتر ترمینال های کانتینری بنادر بزرگ کشورمان و لزوم جذب ترانزیت کالا از طریق ایران ، مطالعه حاضر از اهمیت برخوردار است.

هم اکنون اکثر ترمینالهای بزرگ جهان به سمت افزایش سطح مکانیزاسیون و اتوماسیون رفته و روز به روز از تعداد ترمینال های وابسته به نیروی کار کاسته میشود. افزایش سطح مکانیزاسیون یک گرایش عظیم در تمام صنابع است و فقط محدود به حمل و نقل نمیشود.

با خودکار کردن عملیات در بنادر می توان به هدف اصلی بنادر یعنی کاهش زمان تخلیه بار و در نتیجه کاهش زمان انتظار کشتی ها دست پیدا کرد.

در این پایان نامه به معرفی سیستم های جدید مورد استفاده در ترمینال های کانتینری پرداخته و با استفاده از ابزار شبیه ازی سناریوهای پیشنهادی جهت مکانیزاسیون عملیات را در محیط مجازی ایجاد کرده و در نهایت با توجه به نتایج بدست آمده از اجراهای متعدد مدل ، راهکارهای مناسب با لحاظ کردن معیارهای اصلی ارائه خواهد شد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید یا فایل دانلود شده مغایر با عنوان پایان نامه خریداری شده بود اینجا کلیک کنید و مورد را از طریق فرم مغایرت اطلاع دهید تا رفع اشکال گردد.